Cestný bicykel 6KU Troy (Del Rey Black) 6KU
Popis produktu
Pánsky cestný bicykel 6KU Troy navrhnutý pre pohodlnú jazdu po meste alebe ceste. Ľahký CroMo oceľový rám 6KU spojený s dizajnom pohodlnej geometrie premení vašu jazdu na pohodovú plavbu. 16-rýchlostné reťazové radenie Shimano zmení každý kopec a údolie na rovinatú cestu. A nakoniec - spomenuli sme zrkadlový lesk chrómovaného blatníka? Táto krása určite upúta každého okolostojaceho.Z dôvodu zlepšovania celkovej kvality, môže výrobca meniť jednotlivé komponenty bez upozornenia.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Veľkosť rámu | 54 cm |
| Rám | CroMo oceľový 4130, Double Butted |
| Vidlica | CroMo oceľová 4130, Double Butted |
| Sedlovka | Hliníková Ø 27,2 mm |
| Riadidlá | Hliníkové, cestné 40 cm |
| Grip/Omotávka | Omotávka EVA |
| Predstavec | Hliníkový, 80 mm / 25,4 mm |
| Hlavové zloženie | Hliníkové, 1" VP |
| Stredové zloženie | BSA 68x103 mm, utesnené |
| Sedlo | Velo Urban |
| Presmykač | Shimano Claris 2 st. |
| Prehadzovačka | Shimano Claris, 8 st. |
| Radenie | Shimano Claris STI-2400 (2x8) |
| Kolesá | 28" |
| Plášť | 25-622 Tanwall |
| Kľuka | Hliníková 50/34 z. |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Kazeta/Pastorok | Shimano HG200-8 (11-32T) |
| Reťaz | KMC Z72 |
| Pedál | Hliníkový, platforma |
| Ráfik | 28" hliníkový, dutinkový |
| Výplet kolesa | Nerez 4G, mosadzné niple |
| Predná brzda | Hliníková, cestná |
| Zadná brzda | Hliníková, cestná |
| Brzdové páčky | Shimano Claris STI-2400 |
| Predný náboj | Hliníkový Novatec |
| Zadný náboj | Hliníkový Novatec |
| Blatník predný/zadný | Áno/Áno |
| Hmotnosť | cca. 11,8 kg |
Súvisiace produkty
Podsedlový batoh Zéfal Z Adventure R17
Zéfal
58,70 €
15.05.26
47,72 bez DPH
K dispozícii po:15.05.26
Farba: Čierna/Červená
Objem: cca. 17 L
Rozmer: 62 x 24 x 20 cm
Materiál: TPU 420D (+ Polyester 640D + Hypalon)
Hmotnosť: cca. 620 g
Podsedlová kapsička Selle Royal Saddle Bag ICS Large
Selle Royal
34,67 €
28,19 bez DPH
K dispozíciiFarba: Sivá/Čierna
Objem: cca. 2,0 L
Rozmer: 23 x 10,5 x 9 cm
Mini pumpa XLC PU-R01 Race
XLC
13,00 €
10,57 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Materiál: Hliník
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: SV
Nosič bicyklov na strešný nosič Peruzzo Rolle
Peruzzo
29,00 €
23,58 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Šírka plášťa: max. 55 mm
Materiál: Plast
Upínanie bicykla: Vidlica
Šírka priečnika nosiča: max. 70 mm
Hmotnosť: cca. 1,0 kg








