Cestný bicykel Drag Volta Comp (Black/Green) DRAG
Veľkosť rámu
Popis produktu
Cestný bicykel DRAG Volta Comp je základným cestným závodným bicyklom značky Drag. Model Volta kombinuje špičkovú technológiu ako je karbónová vidlica, vnútorné vedenia laniek a dlhoročné skúsenosti výroby cestných bicyklov. Tento bicykel je všestranný pre preteky, celosezónny tréning alebo si len tak užívať svoje obľúbené trasy.Parametre
| Model | 2019 |
| Farba | Čierna/Zelená |
| Veľkosť rámu | S / 500 mm, L / 550 mm, M / 530 mm, XL / 570 mm |
| Rám | Hliníkový, Volta, Alloy Hydroformed, Tapered |
| Vidlica | Celokarbónová, Tapered Steerer |
| Výbava | Shimano Sora R3000, 2 x 9 st. |
| Sedlovka | Hliníková, COX Speed , Double Bolt, Offset 16 mm, 27,2 mm |
| Riadidlá | Hliníkové, COX Speed, Backsweep 135 mm, Upsweep 105 mm, Aero, 31,8 mm |
| Grip/Omotávka | COX Logo Bar Tape, Black |
| Predstavec | Hliníkový, COX Speed, Forged Alloy, +-7° 31,8 mm |
| Hlavové zloženie | COX ZS44/28.6 lZS55/40 |
| Sedlo | COX Storm Black/Green |
| Presmykač | Shimano Sora FD-R3000, 31,8 mm, 2 st. |
| Prehadzovačka | Shimano Sora RD-R3000-SS, 9 st. |
| Radenie | Shimano Sora ST-R3000, 2 × 9 st. |
| Kolesá | 28", DRAG Circle 1.V, Loose Bearings, 24/28H |
| Plášť | Schwalbe Lugano, Kevlard Guard, 25-622 |
| Kľuka | Shimano Sora FC-R3000, 50/34 z. |
| Kazeta/Pastorok | Shimano Acera, CS-HG300, 9 Speed, 11/28 z. |
| Reťaz | YBN S9 |
| Predná brzda | Hliníková cestná COX |
| Zadná brzda | Hliníková cestná COX |
| Brzdové páčky | Shimano Sora ST-R3000 |
| Hmotnosť | cca. 11,2 kg |
Súvisiace produkty
Nosič bicyklov na strešný nosič Force Roof TUV Fe
Force
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Čierna
Šírka plášťa: max. 55 mm
Materiál: Oceľ
Upínanie bicykla: Rám
Veľkosť rámovej rúry bicykla: max. ø 50 mm
Šírka priečnika nosiča: max. 50 x 45 mm
Podsedlová kapsička Force Fuse
Force
18,90 €
15,37 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: 25 x 8,5 x 7 cm
Hmotnosť: cca. 112 g
Podsedlová kapsička SKS Explorer Click 800
SKS
20,70 €
16,83 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Objem: cca. 0,8 L
Rozmer: 16 x 7 x 11 cm
Hmotnosť: cca. 166 g
Podsedlová kapsička Thule Shield Seat Bag S (Black)
Thule
26,00 €
21,14 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Objem: cca. 0,7 L
Rozmer: 9,9 x 13 x 25 cm
Materiál: Nylon
Hmotnosť: cca. 100 g
Prevedenie: IP54





