Cestný bicykel Drag Master Comp (Black/Green) DRAG
Veľkosť rámu
Popis produktu
Cestný bicykel DRAG Master Comp je vstupným modelom cestných bicyklov značky Drag. Model master je vybavený rámom s pohodlnou geometriou, ktorý vám pomôže užívať si jazdu aj pri dlhších jazdách a zároveň minimalizovať bolesti. Je vybavený moderným prevodovým systémom s kompaktnou kľukou podobnou vyšším triedam cestných bicyklov.Parametre
| Model | 2019 |
| Farba | Čierna/Zelená |
| Veľkosť rámu | XL / 570 mm, XXS / 440 mm, XXXL / 610 mm, S / 500 mm, L / 550 mm, XXL / 590 mm, XS / 460 mm, M / 530 mm |
| Rám | Hliníkový, Master, Alloy Hydroformed |
| Vidlica | Hliníková, Master, Alloy Hydroformed, Offset |
| Výbava | Shimano Tourney A070, 2 x 7 st. |
| Sedlovka | Hliníková, COX 6061SE, Single Bolt, Offset 13 mm, 27,2 mm |
| Riadidlá | Hliníkové, COX Flight, Backsweep 135 mm, Upsweep 90 mm, Compact , 31,8 mm |
| Grip/Omotávka | COX Logo Bar Tape, Black |
| Predstavec | Hliníkový, COX 6061 NR, Forged Alloy, +/-7°, 31,8 mm |
| Hlavové zloženie | COX Components ZS41/28.6 lZS41/40 |
| Sedlo | COX Storm |
| Presmykač | Shimano Tourney FD-A070, 2 st. |
| Prehadzovačka | Shimano Tourney RD-A070-SS, 7 st. |
| Radenie | Shimano Tourney ST-A070, 2 × 7 st. |
| Kolesá | 28", DRAG Circle 1.V, Loose Bearings, 24/28H |
| Plášť | Schwalbe Lugano, Kevlard Guard, 25-622 |
| Kľuka | Shimano Tourney FC-A070, 50/34 z. |
| Kazeta/Pastorok | Shimano HG200, 7 Speed, 12-28 z. |
| Reťaz | YBN S52 |
| Predná brzda | Hliníková cestná COX |
| Zadná brzda | Hliníková cestná COX |
| Brzdové páčky | Shimano Tourney ST-A070 |
| Hmotnosť | cca. 11,8 kg |
Súvisiace produkty
Nosič bicyklov na strešný nosič Peruzzo Roma Tandem
Peruzzo
120,00 €
97,56 bez DPH
Farba: Strieborná
Šírka plášťa: max. 55 mm
Rozmer: 210 x 30 x 47 cm
Materiál: Hliník
Upínanie bicykla: Rám
Vzdialenosť kolies bicykla: max. 1810 mm
Pračka reťaze Force Profi
Force
14,00 €
11,38 bez DPH
SkladomFarba: Modrá transparent
Rozmer: 135 x 55 x 65 mm
Materiál: Plast
Podsedlová kapsička Dieffe Classic Saddle Bag (Cream)
Dieffe
6,00 €
4,88 bez DPH
SkladomFarba: Krémová
Rozmer: 16 x 4,5 x 8,5 cm
Materiál: Koženka
Mini pumpa BRN Jet
BRN
10,00 €
8,13 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Plast
Hmotnosť: cca. 137 g
Dĺžka: 230 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV




















