Cestný bicykel Drag Celerra DB Pro R8000 (Red/Black) DRAG
Veľkosť rámu
Popis produktu
Cestný bicykel Drag Celerra DB Pro R8000 ako už názov napovedá, je vybavený sadou Shimano Ultegra R8000. Osvedčená výbava Ultegra R8000 je priamym následovníkom sady Shimano Dura-Ace. Vďaka týmto komponentom je prevádzka bicykla bez stresu, čo je jednou z najdôležitejších vecí, ktorá vedie k celodennému pohodliu pri brzdení a preraďovaní. Radenie zaručuje rovnakú úroveň radenia a brzdného výkonu a zároveň ponúka väčší rozsah nastavenia dosahu a ľahšiu ovládateľnosť. Presmykovač ponúka ľahšiu činnosť radenia na prevodníkoch a jednoduchšie nastavenie vďaka novej konštrukcii a integrovaného napínača lamka S nízkoprofilovým dizajnom Flat Mount poskytujú hydraulické kotúčové brzdy Shimano Ultegra R8000 väčšiu kontrolu za akýchkoľvek podmienok.Konštrukcia rámu a vidlice umožňuje osadiť plášte až do veľkosti 622-32.
Parametre
| Farba | Červená/Čierna |
| Veľkosť rámu | S / 500 mm, L / 560 mm, XS / 470 mm, M / 530 mm, XL / 590 mm, XXS / 450 mm |
| Rám | Karbónový, N.I.S.A Aero Carbon Frame, Fully Integrated Cables |
| Vidlica | Karbónová, Celerra, Ultra Lite, UD Carbon |
| Sedlovka | DRAG, Integrated, Aero |
| Riadidlá | Hliníkové, COX Bird CF, Drop 135mm, Reach 105mm, 31.8mm |
| Grip/Omotávka | COX Foam, Black |
| Predstavec | Hliníkový, COX Speed, Forged Alloy, +-7°, 31,8 mm |
| Hlavové zloženie | COX IS42/28.6 lIS52/40 |
| Stredové zloženie | PF86 |
| Sedlo | Fizik Antares |
| Presmykač | Shimano Ultegra FD-R8000, 2 st., Braze On |
| Prehadzovačka | Shimano Ultegra RD-R8000-SS, 11 st. |
| Radenie | Shimano Ultegra ST-R8020, 2x11 st. |
| Kolesá | 28", karbónové, COX Drome 40, Clincher, UD Carbon, Tubeless |
| Plášť | Schwalbe One, Race Guard, 28-622 |
| Kľuka | Shimano Ultegra R8000 52 / 36 z. |
| Kazeta/Pastorok | Shimano CN-HG601, 11 st., 11 - 30 z. |
| Reťaz | Shimano 105 R7000, 11 st., 11 - 30 z. |
| Predná brzda | Kotúčová, hydraulická, Shimano Ultegra BR-R8070, kotúč Shimano SM-RT800, 160 mm |
| Zadná brzda | Kotúčová, hydraulická, Shimano Ultegra BR-R8070, kotúč Shimano SM-RT800, 140 mm |
| Brzdové páčky | Shimano Ultegra ST-R8070 |
| Predný náboj | Hub size: 12×100 Hex axle |
| Zadný náboj | Hub size: 12×142 Hex axle |
| Hmotnosť | cca. 8,7 kg |
Súvisiace produkty
Akcia
Podsedlová kapsička Brooks Challenge Large Tool Bag (Honey)
Brooks
90,00 €
73,17 bez DPH
100,00 €Farba: Medová
Objem: cca. 1,2 L
Rozmer: 21 x 7 x 11 cm
Materiál: Prírodná koža
Hmotnosť: cca. 200 g
Pedál cestný nášlapný Shimano Ultegra PD-ES600
Shimano
66,15 €
53,78 bez DPH
K dispozíciiFarba: Tmavosivá
Kufor: Shimano SM-SH51
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 279 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: CroMo
Podsedlová kapsička NORCO Ohio Road
Norco
13,80 €
11,22 bez DPH
Farba: Čierna
Objem: 0,3 L, cca. 0,5 L
Rozmer: 8 x 7 x 13 cm, 9 x 9 x 13 cm
Materiál: Nylon
Hmotnosť: cca. 60 g, cca. 50 g
Podsedlová kapsička Zéfal Z Light Pack L
Zéfal
16,92 €
13,76 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Objem: cca. 1,4 L
Rozmer: 22 x 9,5 x 9 cm
Materiál: 420D Polyester
Hmotnosť: cca. 105 g
























