Cestný bicykel Drag Volta 5.0 (Red/Black) DRAG
Veľkosť rámu
Popis produktu
Cestný bicykel DRAG Volat 5.0 je vybavená sadou Shimano Tiagra 4700 a komponentmi COX. Nová 2 × 10 st. Shimano Tiagra poskytuje seriózny jazdný výkon na základnej úrovni s využitím technológii vyšších rád. Shimano Tiagra dáva amatérskym a začínajúcim cestným cyklistom možnosť jazdiť na bicykli s výbavou inšpirovanej profesionálnymi jazdcami, či už ide o náročné športové aktivity, každodenné dochádzanie alebo predĺžené víkendové jazdy. Prvýkrát Tiagra podporuje vnútorné vedenie bowdenov, čo dáva cestnému bicyklu oveľa čistejší a profesionálnejší vzhľad. Skupinová sada Tiagra 4700 ponúka skvelú rovnováhu medzi výkonom, jednoduchou obsluhou a nenáročnou údržbou.Konštrukcia rámu a vidlice umožňuje osadiť plášte až do veľkosti 622-28.
Parametre
| Farba | Červená/Čierna |
| Veľkosť rámu | XL / 560 mm, S / 470 mm, L / 530 mm, M / 500 mm |
| Rám | Hliníkový Volta 7-S Alloy, Fully Integrated Cables |
| Vidlica | Karbónová, Volta |
| Sedlovka | COX Speed , Double Bolt, Offset 16 mm, 27,2 mm |
| Riadidlá | Hliníkové, COX Speed, Drop 135 mm, Reach 105 mm, 31,8 mm |
| Grip/Omotávka | COX Logo Bar Tape, Black |
| Predstavec | Hliníkový, COX Speed, Forged Alloy, +-7°, 31,8 mm |
| Hlavové zloženie | VP J203AE ZS44/28,6 lZS55/40 |
| Stredové zloženie | BSA |
| Sedlo | COX Storm Black/Silver |
| Presmykač | Shimano Tiagra 4700, 31,8 mm |
| Prehadzovačka | Shimano Tiagra RD-4700-SS, 10 st. |
| Radenie | Shimano Tiagra 4700, 2 × 10 st. |
| Kolesá | 28", hliníkové, DRAG Circle 2.V, Novatec Hub w Sealed Bearings, 24/28H |
| Plášť | Schwalbe Lugano, Kevlard Guard, 28-622 |
| Kľuka | Shimano Tiagra 4700, 52/36 z. |
| Kazeta/Pastorok | Shimano Tiagra HG500, 10 st., 11/28 z. |
| Reťaz | Shimano CN-HG54, 10 st. |
| Predná brzda | Ráfiková, Shimano R561, SLR, Dual Pivot |
| Zadná brzda | Ráfiková, Shimano R561, SLR, Dual Pivot |
| Brzdové páčky | Shimano Tiagra ST-4700 |
| Predný náboj | Hub size: 9×100 QR |
| Zadný náboj | Hub size: 9x130 QR |
| Hmotnosť | cca. 10,9 kg (M) |
Súvisiace produkty
Pedál cestný nášlapný Shimano PD-ED500
Shimano
47,31 €
38,46 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Kufor: Shimano SM-SH56
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 450 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: CroMo
Nosič bicyklov na strešný nosič Peruzzo Imola
Peruzzo
53,00 €
43,09 bez DPH
Farba: Strieborná
Šírka plášťa: max. 65 mm
Rozmer: 148 x 36 x 23 cm
Materiál: Hliník/Oceľ (rameno)
Upínanie bicykla: Rám
Vzdialenosť kolies bicykla: max. 1250 mm
Odmasťovač na reťaze Weldtite eCare Chain Degreaser
Weldtite
6,75 €
5,49 bez DPH
SkladomObjem: 150 ml
Prevedenie: Sprej
Podsedlová kapsička Brooks Challenge Tool Bag (Black)
Brooks
95,00 €
77,24 bez DPH
Farba: Čierna
Objem: cca. 0,5 L
Rozmer: 18 x 5 x 8 cm
Materiál: Prírodná koža
Hmotnosť: cca. 125 g



































