Juniorský cestný bicykel 26" Drag Ignite (Orange/Black) DRAG
Popis produktu
Juniorský cestný bicykel 26" Drag Ignite poteší každé dieťa, ktoré sa chce podobať cestným profi cyklistom. Na toto pamätala aj značka Drag, ktorá vytvorila model Ignite pre naplnenie vášne začínajúcich mladých jazdcov, ktorí sú príliš malí na klasický závodný bicykel. Našou stratégiou bolo spojiť najlepšie vlastnosti testované s našimi modelmi pre dospelých s geometriou a pohodlím potrebným pre juniorských pretekárov.Parametre
| Farba | Oranžová/Čierna |
| Veľkosť rámu | 44 cm |
| Rám | Hiníkový, Ignite Hydroformed |
| Vidlica | Pevná, hliníková, Hydroformed |
| Sedlovka | COX 6061, 27,2x300 mm |
| Riadidlá | COX Flight SE, 135 mm drop, 90 mm reach |
| Grip/Omotávka | COX Logo Bar Tape, Black |
| Predstavec | COX Invert, 31,8 mm |
| Hlavové zloženie | COX Components ZS41/28.6 lZS41/40 |
| Stredové zloženie | VP BC73 BSA, 68/113mm |
| Sedlo | COX Ignite, KidFit Pro |
| Presmykač | Shimano Claris FD-R2000, clamp-on |
| Prehadzovačka | Shimano Claris RD-R2000-SS, 8 st. |
| Radenie | Microshift SB-R482, 2 × 8 st., Junior Hands Specific |
| Kolesá | DRAG Hand built, Double Wall, Loose Bearings |
| Plášť | Vee Tire Apache Chief 26 × 1,0" (25-559) |
| Príslušenstvo | Bočný stojan, zvonček |
| Kľuka | COX KidFit Pro Alloy Crank, 42/34 z., 152 mm |
| Kazeta/Pastorok | Micro Shift CS0-H081, 8 st., 12/28 z. |
| Reťaz | Yaban S8 |
| Ráfik | 26" hliníkový, dutinkový |
| Predná brzda | COX Alloy, Dual Pivot |
| Zadná brzda | COX Alloy, Dual Pivot |
| Hmotnosť | cca. 9,6 kg |
Súvisiace produkty
Mini pumpa P2R Aircore 10SP (Black)
P2R
12,90 €
10,49 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Plast
Hmotnosť: cca. 85 g
Dĺžka: 202 mm
Tlak: max. 6 bar / 90 psi
Typ ventilu: AV/SV
Akcia
Podsedlová kapsička Brooks Challenge Tool Bag (Green)
Brooks
81,00 €
65,85 bez DPH
Skladom95,00 €Farba: Zelená
Objem: cca. 0,5 L
Rozmer: 18 x 5 x 8 cm
Materiál: Prírodná koža
Hmotnosť: cca. 125 g
Taška na prepravu bicyklov Gist MTB/Racing
Gist
67,16 €
54,60 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Rozmer: 120 x 89 x 23 cm
Pedál cestný nášlapný XPEDO Thrust NXS XRF10NC (Black)
XPEDO
90,86 €
73,87 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Rozmer: 61,6 x 76,5 x 24,5 mm
Kufor: XPEDO Thrust (6°/Fix); Look-Keo
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 220 g
Materiál telo: NEP Injection Molded













