Fitness/Urban bicykel Drag Storm 1.0 (Black/Blue) DRAG
Veľkosť rámu
Popis produktu
Fitness/Urban bicykel Drag Storm 1.0 je menší brat modelu Sterrato. Je vybavený radiacimi komponentmi Shimano Tourney 3 × 7 st. a má dostatočný rozsah prevodových stupňov pre jazdu v meste a okolí. Mechanické kotúčové brzdy poskytujú väčšiu brzdnú silu a spoľahlivosť za každých poveternostných podmienok. Bicykel Drag Storm má ľahký hliníkový rám s modernou geometriou optimalizovanou pre dlhé jazdy a rôzne povrchy. Ľahká hliníková vidlica má možnosť montáže nosiča alebo prídavného držiaka fľaše. Je to perfektný bicykel, ktorý kombinuje vysokú rýchlosť, pohodlie a ovládateľnosť za prijateľnú cenu. Bicykel je vhodný na cykloturistiku v meste alebo na jazdu v parku, keď nie sú potrebné cestné riadidlá.Parametre
| Farba | Čierna/Modrá |
| Veľkosť rámu | S / 470 mm, L / 520 mm, M / 490 mm, XL / 550 mm |
| Rám | Hliníkový Storm, Hydroformed |
| Vidlica | Hliníková, pevná, Hydroformed |
| Sedlovka | Hliníková, COX 6061SE, Single Bolt, Offset 13 mm, 27,2 mm |
| Riadidlá | Hliníkové, COX Invert Low, Backsweep 6°, Upsweep 3°, Rise 20 mm, 31,8 mm |
| Grip/Omotávka | COX Dual Comp, Black, 130 mm |
| Predstavec | Hliníkový, COX Speed, Forged Alloy, Single Bolt, 31,8 mm |
| Hlavové zloženie | COX Components IZS44/28,6 LZS44/30 |
| Sedlo | COX Strike II Black |
| Presmykač | Shimano Tourney TY510 |
| Prehadzovačka | Shimano Altus RD-M310-SGS |
| Radenie | Shimano Tourney EF41, 3 × 7 st. |
| Kolesá | 28", DRAG Circle 1.D, Loose Bearings, 32H |
| Plášť | Vee Tire Zilent, Multiple Purpose Compound, 42 × 622 |
| Kľuka | Hliníková 48/38/28 z., Square Type |
| Kazeta/Pastorok | Shimano HG200, 7 st., 11 - 28 z. |
| Reťaz | YBN S52 |
| Pedál | Nylon Platform, 9/16“ |
| Predná brzda | Mechanická, kotúčová, Shimano BR-TX805, 160 mm |
| Zadná brzda | Mechanická, kotúčová, Shimano BR-TX805, 160 mm |
| Hmotnosť | cca. 12,1 kg |
Súvisiace produkty
Podsedlová kapsička M-Wave Amsterdam Bottle
M-Wave
15,00 €
12,20 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: 27 x 9 x 10 cm
Materiál: Polyester
Olej na reťaz Dr. Wack F100 (100 ml)
Dr. Wack
13,00 €
10,57 bez DPH
SkladomObjem: 100 ml
Prevedenie: Sprej
Nosič bicyklov na ťažné zariadenie XLC Beluga E-Bike VC-C03/2
XLC
398,15 €
323,70 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna/Strieborná
Zásuvka ťažného zariadenia: 13-pólová
Šírka plášťa: max. 80 mm
Materiál: Hliník/Oceľ/Plast
Upínanie bicykla: Rám + kolesá
Vzdialenosť kolies bicykla: max. 1250 mm
Podsedlová kapsička Basil Portland (Blue)
BASIL
16,14 €
13,12 bez DPH
K dispozíciiFarba: Modrá/Hnedá
Objem: cca. 0,5 L
Materiál: Bavlna








