Fitness bicykel Drag Grand Canyon TE (Black/Green) DRAG
Veľkosť rámu
Popis produktu
Fitness bicykel Drag Grand Canyon TE kombinuje rýchlosť cestného bicykla s komfortom mestského bicykla. Vďaka prednému odpruženiu, nízkej hmotnosti a pohonu horského bicykla funguje bicykel perfektne v meste aj na dlhšie vzdialenosti.Parametre
| Farba | Čierna/Zelená |
| Veľkosť rámu | XXL-23", M-17", XL-21", L-19" |
| Rám | Hliníkový, Grand Canyon, Hydroformed |
| Vidlica | Odpružená |
| Sedlovka | Hliníková, COX 6061SE, Single Bolt, Offset 13 mm, 31,6 mm |
| Riadidlá | Hliníkové, COX BAAR Low, Backsweep 6°, Upsweep 3°, Rise 20 mm, 31,8 mm |
| Grip/Omotávka | COX Dual Comp, Green Neon/Black 130mm |
| Predstavec | Hliníkový, COX ZX40, Forged Alloy, +-6° 31,8 mm |
| Hlavové zloženie | COX IZS44/28.6 l ZS44/30 |
| Sedlo | COX Strike Pro |
| Presmykač | Shimano Altus FD-M310 |
| Prehadzovačka | Shimano Alivio RD-T4000-SGS, 9 st. |
| Radenie | Shimano Altus SL-M2000, 3 × 9 st. |
| Kolesá | 28" DRAG Hand Build, Double Wall, Loose Bearings |
| Plášť | Schwalbe Delta Cruiser Kevlar Guide 28 x 1,4" |
| Kľuka | Shimano Altus FC-M371, 48/36/26 z. |
| Kazeta/Pastorok | Shimano HG400-9, 11-32 z. |
| Reťaz | YBN S9 |
| Pedál | Nylon Platform, 9/16“ |
| Predná brzda | Kotúčová, hydraulická, Tektro HD-285, Tektro 160 mm |
| Zadná brzda | Kotúčová, hydraulická, Tektro HD-285, Tektro 160 mm |
| Hmotnosť | cca. 14,2 kg (L) |
Súvisiace produkty
Nosič bicyklov na ťažné zariadenie XLC Beluga E-Bike VC-C03/3
XLC
455,72 €
370,50 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna/Strieborná
Zásuvka ťažného zariadenia: 13-pólová
Šírka plášťa: max. 80 mm
Materiál: Hliník/Oceľ/Plast
Upínanie bicykla: Rám + kolesá
Vzdialenosť kolies bicykla: max. 1250 mm
Pedál cestný nášlapný Shimano PD-R550G (Black)
Shimano
89,44 €
72,72 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Kufor: Shimano SH 10 (0° červený) a SH 11 (6° žltý)
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 310 g
Materiál telo: Plast / Resin
Materiál oska: CroMo
Mini / CO2 pumpa M-Wave Hybrid
M-Wave
16,00 €
13,01 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník/Plast
Hmotnosť: cca. 63 g (bez kartuše)
Dĺžka: 115 mm
Typ ventilu: AV/SV
Podsedlová kapsička BRN Leather Saddle Bag (Black)
BRN
25,00 €
20,33 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: 15 x 4 x 9 cm
Materiál: Prírodná koža




