Fitness/Urban bicykel Drag Storm 5.1 (Blue/Light Blue) DRAG
Veľkosť rámu
Popis produktu
Fitness/Urban bicykel Drag Storm 3.1 je menší brat modelu Sterrato. Je vybavený radiacimi komponentmi Shimano Sora 2 × 9 st. a má dostatočný rozsah prevodových stupňov pre jazdu v meste a okolí. Mechanické kotúčové brzdy poskytujú väčšiu brzdnú silu a spoľahlivosť za každých poveternostných podmienok. Bicykel Drag Storm má ľahký hliníkový rám s modernou geometriou optimalizovanou pre dlhé jazdy a rôzne povrchy. Ľahká hliníková vidlica má možnosť montáže nosiča alebo prídavného držiaka fľaše. Je to perfektný bicykel, ktorý kombinuje vysokú rýchlosť, pohodlie a ovládateľnosť za prijateľnú cenu. Bicykel je vhodný na cykloturistiku v meste alebo na jazdu v parku, keď nie sú potrebné cestné riadidlá.Parametre
| Farba | Modrá/Bledomodrá |
| Veľkosť rámu | L / 520 mm, M / 490 mm, XL / 550 mm, S / 470 mm |
| Rám | Hliníkový Storm, 7-S Alu, Hub size: 9×135/100 Hex axle, Bottom Bracket: BSA, Brakes: Flatmount 160/140, Tires Up to 622/46, Integrated Cables |
| Vidlica | Hliníková, pevná, Hydroformed |
| Sedlovka | Hliníková, COX 6061SE, Single Bolt, Offset 13 mm, 31,6 mm |
| Riadidlá | Hliníkové, COX Invert Low, Backsweep 6°, Upsweep 3°, Rise 20 mm, 31,8 mm |
| Grip/Omotávka | COX Dual Comp, Green/Black, 130 mm |
| Predstavec | Hliníkový, COX ZX40, Forged Alloy, Angle +-6°, 31,8 mm |
| Hlavové zloženie | COX Components IZS42/28,6 LZS52/30 |
| Sedlo | COX Strike II Black |
| Presmykač | Shimano Sora R3000, 34,9 mm |
| Prehadzovačka | Shimano Sora RD-R3000-SS |
| Radenie | Shimano Sora R3000, 2 x 9 st. |
| Kolesá | 28", DRAG Circle 1.D, Loose Bearings, 32H |
| Plášť | Vee Tire Zilent, Multiple Purpose Compound, 42×622 |
| Kľuka | COX 48/32 z. Square Type |
| Kazeta/Pastorok | Shimano HG400, 9 st. 11 - 32 z. |
| Reťaz | YBN S9 |
| Pedál | Nylon Platform, 9/16“ |
| Predná brzda | Mechanická, kotúčová, Shimano BR-RS305, 160 mm |
| Zadná brzda | Mechanická, kotúčová, Shimano BR-RS305, 160 mm |
| Hmotnosť | cca. 12 kg |
Súvisiace produkty
Akcia
Podsedlová kapsička Brooks D-Shaped Tool Bag (Brown)
Brooks
90,00 €
73,17 bez DPH
Skladom120,00 €Farba: Hnedá
Objem: cca. 0,4 L
Rozmer: 17 x 5 x 10 cm (vonkajšie puzdro)
Materiál: Prírodná koža
Hmotnosť: cca. 225 g
CO2 kartušová pumpička TWN Luft CO2 Cartridge
TWN
12,87 €
10,46 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna/Červená
Materiál: Hliník/Plast
Typ ventilu: AV/DV/SV
Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Pure Instinct 4
Peruzzo
427,11 €
15.05.26
347,24 bez DPH
K dispozícii po:15.05.26
Farba: Čierna
Zásuvka ťažného zariadenia: 13-pólová
Šírka plášťa: max. 80 mm
Rozmer: 110 x 58 x 92 cm
Rozmer: (zložený stav): 61 x 28 x 92 cm
Materiál: Oceľ/Plast
Akcia
Podsedlová kapsička Brooks Challenge Large Tool Bag (Honey)
Brooks
90,00 €
73,17 bez DPH
100,00 €Farba: Medová
Objem: cca. 1,2 L
Rozmer: 21 x 7 x 11 cm
Materiál: Prírodná koža
Hmotnosť: cca. 200 g
























