Cyklokrosový bicykel Cinelli Zydeco (Chasing After Rainbows) Cinelli
Veľkosť rámu
Popis produktu
Cyklokrosový bicykel Cinelli Zydeco 2021 aj naďalej poskytuje to najlepšie pre gravel jazdu a predstavuje jedinečné spojenie jazdy po ceste, touring ako aj jazdu mimo cesty. Poviete Zydeco a každý rozumie gravel. Zydeco plní sľuby, neustále sa vyvíja a pritom si zachováva svoj charakter. V tomto duchu model 2021 ponúka vylepšenú brzdnú účinnosť vďaka pevnej oske a hydraulickým kotúčovým brzdám Shimano GRX špeciálne navrhnutých pre gravel bicykle, vyznačujúce sa zvýšenou spoľahlivosťou. Radenie Shimano GRX so stabilizačným systémom Shadow RD + a najergonomickejšou radiacou páčkou so zakriveným tvarom a protišmykovou úpravou pre ideálnu kontrolu nad terénom. Nové sedlo San Marco Era vo farebnom prevedení Zydeco.Zydeco je vybavené monocoque vidlicou Columbus Futura Gravel 1 1/4", s vnútorným vedením bowdenov, brzdovým kotúčom do 160 mm, thru oskami, svetlosťou rámu a vidlice pre plášte až do veľkosti 700 x 40C a možnosťou montáže blatníka. Toto ho predurčuje na dokonalý gravel bicykel, ktorý sa môže rýchlo zmeniť na spoločníka pre dlhé putovanie svetom.
Rám nového Cinelli Zydeco umožňuje vnútorné vedenie bowdenov pre zadnú kotúčovú brzdu a prednú/zadnú prehadzovačku, čo prináša čisté línie z vizuálneho aj mechanického hľadiska.
* Obrázky slúžia iba na prezentáciu produktu. Niektoré technické údaje sa môžu líšiť.
Parametre
| Model | 2021 |
| Farba | Chasing After Rainbows |
| Veľkosť rámu | XS / 49 cm, M / 54 cm, XL / 59 cm, S / 51 cm, L / 56 cm |
| Rám | Hliníkový, Columbus Zonal Triple Butted |
| Vidlica | Columbus Futura Gravel 1 1/8" / 1 1/4" |
| Sedlovka | Cinelli 31,6 x 350 mm |
| Riadidlá | Cinelli Flare 6061 31,8 mm, 12° |
| Grip/Omotávka | Cinelli Cork Ribbon |
| Predstavec | Hliníkový, Cinelli 31,8 mm |
| Hlavové zloženie | IS 42/28,6 | IS 47/33 |
| Stredové zloženie | Shimano, BSA 68 mm |
| Sedlo | Cinelli Selle San Marco Era |
| Presmykač | Shimano GRX 400 |
| Prehadzovačka | Shimano GRX 400, 10 st. |
| Radenie | Shimano GRX 400 |
| Plášť | WTB Riddler 700 x 37C |
| Kľuka | Shimano GRX 400, 46/30 z. |
| Kazeta/Pastorok | Shimano 10 st., 11-32 z. |
| Reťaz | KMC X10L |
| Ráfik | Shining 700C |
| Predná brzda | Kotúčová hydraulická, Shimano GRX 400, 160 mm |
| Zadná brzda | Kotúčová hydraulická, Shimano GRX 400, 160 mm |
| Brzdové páčky | Shimano GRX 400 |
| Predný náboj | Shimano |
| Zadný náboj | Shimano |
| Hmotnosť | cca. 10,3 kg (M) |
| Svetlosť rámu | 700 x 40C |
| Svetlosť vidlice | 700 x 40C |
Súvisiace produkty
Podsedlová kapsička Zéfal Z Light Pack S
Zéfal
13,50 €
10,98 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Objem: cca. 0,5 L
Rozmer: 14 x 7 x 6,5 cm
Materiál: 420D Polyester
Hmotnosť: cca. 40 g
Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Siena 4
Peruzzo
320,00 €
260,16 bez DPH
Farba: Sivá/Čierna
Zásuvka ťažného zariadenia: 13-pólová
Šírka plášťa: max. 80 mm
Rozmer: 109 x 61 x 90 cm
Materiál: Oceľ/Plast
Upínanie bicykla: Rám + kolesá
Osvetlenie zadné BRN Road Laser Security
BRN
15,00 €
12,20 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 2 ks LED
Režimy: 3 režimy (2x blikanie (len LED) a 1x trvalé svetlo)
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie AA (LR06)
Uchytenie: Adaptér ø 25 - 31,8 mm
Materiál: Plast
Mini pumpa Zéfal Air Profil Micro (Black)
Zéfal
17,70 €
14,39 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 88 g
Dĺžka: 165 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV























