Cyklokrosový bicykel Cinelli Zydeco LaLa (Mr Blue Sky) Cinelli
Veľkosť rámu
Popis produktu
Cyklokrosový bicykel Cinelli Zydeco LaLa je novým členom modelovej CX/Gravel rady Zydeco. Rám je vyrobený z hliníkových rúrok Columbus Zonal s trojnásobnou hrúbkou, ktorý je doplnený komponentami Shimano Sora a CX kľukou FSA s dvoma prevodníkmi 48/32 z.. Vidlica Columbus Futura Gravel 1 1/4 ”, mechanické kotúčové brzdy so 160 mm kotúčmi. Vnútorné vedenie laniek uľahčuje údržbu bicykla. Bicykel Zydeco LaLa je navrhnutý pre jazdcov, ktorý si chcú vyskúšať stále populárnejšiu off-road jazdu mimo rušných asfaltových ciest.Navrhnutý pre zážitok z dobrodružstva - bezproblémové upevnenie batožiny. Možnosť namontovať blatníky podtrhuje všestrannosť modelu Zydeco LaLa.
Rám je vyrobený z hliníkových rúrok Columbus Zonal s trojnásobnou hrúbkou, vďaka čomu je ľahký a odolný. Pripravený na rýchle off-road jazdy alebo dlhé pohodové cesty s plnými báglami.
Kotúčové brzdy v kombinácii s through oskou zaisťujú úplnú kontrolu nad bicyklom aj pri klesaní a pri plnom zaťažení.
Parametre
| Farba | Mr Blue Sky |
| Veľkosť rámu | M / 54 cm, XL / 59 cm, S / 51 cm, L / 56 cm, XS / 49 cm |
| Rám | Hliníkový, Columbus Zonal Triple Butted |
| Vidlica | Cinelli Futura Gravel |
| Sedlovka | Hliníková, Cinelli 31,6 x 350 mm |
| Riadidlá | Cinelli Flare 6061 31,8 mm, 12° |
| Grip/Omotávka | Cinelli Cork Ribbon |
| Predstavec | Hliníkový, Cinelli 31,8 mm |
| Hlavové zloženie | Columbus Compass 1-1/4" |
| Stredové zloženie | FSA / BSA 68 mm |
| Sedlo | Cinelli Selle San Marco Era |
| Presmykač | Microshift R9 (FD-R352) |
| Prehadzovačka | Microshift R9 (RD-R43M) / 9 Speed |
| Radenie | Microshift R9 (SB-R492) |
| Plášť | Kenda Flintridge 700 x 35C |
| Kľuka | FSA Omega MegaExo 48/32 z. |
| Kazeta/Pastorok | Sunrace 11-34 z. |
| Reťaz | KMC X9 |
| Ráfik | Shining A250 |
| Predná brzda | Kotúčová mechanická, Tektro MD-C510, 160 mm |
| Zadná brzda | Kotúčová mechanická, Tektro MD-C510, 160 mm |
| Brzdové páčky | Microshift R9 (SB-R492) |
| Predný náboj | FORMULA hub (RX-812) |
| Zadný náboj | FORMULA hub (RX-142) |
| Hmotnosť | cca. 10,9 kg (M) |
| Svetlosť rámu | 700 x 40C |
| Svetlosť vidlice | 700 x 40C |
Súvisiace produkty
Mini pumpa Airbone ZT-705M Supernova (Silver)
Airbone
16,53 €
13,44 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 71 g
Dĺžka: 115 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV
Nosič bicyklov na strešný nosič Peruzzo Pure Instinct Roof
Peruzzo
115,00 €
93,50 bez DPH
Farba: Strieborná/Čierna
Šírka plášťa: max. 70 mm
Rozmer: 136 x 33 x 10 cm
Materiál: Hliník/Oceľ (rameno)
Upínanie bicykla: Rám
Vzdialenosť kolies bicykla: max. 1250 mm
Olej na reťaz Dr. Wack F100 (50 ml)
Dr. Wack
9,30 €
7,56 bez DPH
SkladomObjem: 50 ml
Prevedenie: Fľaštička s kvapátkom
Nosič bicyklov na strešný nosič Force Roof TUV Fe
Force
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Čierna
Šírka plášťa: max. 55 mm
Materiál: Oceľ
Upínanie bicykla: Rám
Veľkosť rámovej rúry bicykla: max. ø 50 mm
Šírka priečnika nosiča: max. 50 x 45 mm












