Gravel bicykel Drag Sterrato 3.0 (Beige/Black) DRAG
Veľkosť rámu
Popis produktu
Cyklokrosový bicykel Drag Sterrato 3.0 je správnou voľbou pre tých, ktorý chcú jazdiť na rovnakom bicykli na asfaltových a spevnených cestách, ale aj trailoch a v horských terénoch - Sterrato je jednoducho tým pravým bicyklom. Nový model DRAG Sterrato kombinuje osvedčené postupy a riešenia zo súčasného a inovatívneho smeru gravel jazdenia. Sterrato je bicykel pre dlhšie jazdy s modernou geometriou, kotúčovými brzdami a starostlivo vybranými komponentmi, ktoré vám poskytnú istotu, že budete rýchlo a bezpečne jazdiť v akomkoľvek teréne. Ľahká hliníková vidlica sa dodáva s možnosťou namontovania predného nosiča alebo držiaka na fľašu.Drag Sterrato je vhodný na strmé stúpania a klesania, ale akonáhle vstúpite na lesnú cestu, budete skutočne prekvapený. Možnosti sú nekonečné a začínajú priamo na vašej príjazdovej ceste, či už je to neobjavená lesná cesta alebo rozbitý pás asfaltu na okraji mesta.
Parametre
| Model | 2020 |
| Farba | Hnedá/Čierna |
| Veľkosť rámu | S / 470 mm, L / 520 mm, M / 490 mm, XL / 550 mm |
| Rám | Hliníkový, Sterrato, Alloy 6061, Triple butted, Internal Cables |
| Vidlica | Hliníková, Sterrato, Alloy Hydroformed, Tapared |
| Výbava | Shimano Claris R2000, 2 x 8 st. |
| Sedlovka | Hliníková, COX Speed, 31,6 mm |
| Riadidlá | Hliníkové, COX Flight EXT16 L-450, Drop 124 mm, Reach 85 mm, 31,8 mm |
| Grip/Omotávka | COX Foam, Black |
| Predstavec | Hliníkový, COX Speed, Forged Alloy, +-7°, 31,8 mm |
| Hlavové zloženie | COX IS42/28.6 lIS52/40 |
| Sedlo | COX Strike II |
| Presmykač | Shimano Claris FD-R2000, 31,8 mm |
| Prehadzovačka | Shimano Claris RD-R2000-GS, 8 st. |
| Radenie | Shimano Claris ST- R2000, 2 × 8 st. |
| Kolesá | 28", DRAG Circle 1.D, Loose Bearings, 32H |
| Plášť | Vee Tire Rail 700x40C |
| Kľuka | Shimano MT210, 46 / 30 z. |
| Kazeta/Pastorok | Shimano HG31, 8 sp., 11 - 32 z. |
| Reťaz | YBN S8 |
| Predná brzda | Kotúčová, mechanická, Shimano RS305 |
| Zadná brzda | Kotúčová, mechanická, Shimano RS305 |
| Brzdové páčky | Shimano Claris ST-R2000 |
| Hmotnosť | cca. 12,1 kg |
Súvisiace produkty
Nosič bicyklov na strešný nosič Peruzzo Pordoi
Peruzzo
40,00 €
32,52 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Šírka plášťa: max. 65 mm
Rozmer: 59 x 39 x 30 cm
Materiál: Hliník
Upínanie bicykla: Predná vidlica
Veľkosť rámovej rúry bicykla: Bez obmedzení
Akcia
Podsedlová kapsička Brooks D-Shaped Tool Bag (Brown)
Brooks
90,00 €
73,17 bez DPH
Skladom120,00 €Farba: Hnedá
Objem: cca. 0,4 L
Rozmer: 17 x 5 x 10 cm (vonkajšie puzdro)
Materiál: Prírodná koža
Hmotnosť: cca. 225 g
CO2 kartušová pumpička SKS Airbuster
SKS
24,89 €
20,24 bez DPH
1-3dniFarba: Čierna
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 113 g (vrátane kartuše)
Dĺžka: 125 mm
Tlak: cca. 8 bar (cestný bicykel)
Typ ventilu: AV/DV/SV
Mini pumpa Airbone ZT-705M Supernova (Silver)
Airbone
16,53 €
13,44 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 71 g
Dĺžka: 115 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV














































