Gravel bicykel Drag Sterrato CF 5.0 GRX RX810 (Gold/Black) DRAG
Veľkosť rámu
Popis produktu
Gravelový bicykel Drag Sterrato 5.0 kombinuje najlepšie postupy a riešenia súčasného a inovatívneho štýlu gravel bicyklov. Navrhnutý rám s modernou geometriou, optimálny pre dlhé jazdy, čo spolu s kotúčovými hydraulickými brzdami a starostlivo vybranými komponentmi, vám dá istotu rýchlej jazdy v akomkoľvek teréne. Karbónová vidlica absorbuje vibrácie a umožňuje presné a pohodlné riadenie. Duté osky zaisťujú tuhosť a bezpečnosť jazdy a radenie Shimano GRX špeciálne optimalizované pre gravel bicykle - s veľmi širokým rozsahom a 11 r. Shadow +, ktorý zabraňuje pádu reťaze, zaručí zážitok za jazdy. Bicykel Drag Sterato CF 5.0 má inštalované hydraulické kotúčové brzdy Shimano pre väčší brzdný výkon a lepšiu kontrolu. Sterrato CF 5.0 GRX RX810 má kolesá WTB STp i23, pripravené na bezdušové plášte, čo znamená, že na bicykli je možné jazdiť bez duší a pri nižšom tlaku. To zlepšuje trakciu a zvyšuje komfort jazdy. Drag Sterrato CF 5.0 ponúka výborný výkon pri prudkých stúpaniach a klesaniach a akonáhle vojdete na lesnú cestu, budete skutočne prekvapení.Parametre
| Farba | Zlatá/Čierna |
| Veľkosť rámu | XS / 470 mm, M / 520 mm, XL / 560 mm, S / 490 mm, L / 540 mm, XXL / 580 mm |
| Rám | Karbónový, Sterrato CF, UD Carbon, Monocoque, Internal Cables |
| Vidlica | Karbónová Sterrato, UD Carbon, Tapered |
| Sedlovka | Karbónová Sterrato SF, 420 mm, 15 mm offset |
| Riadidlá | Hliníkové, COX Heli Drop EXT25, Drop 128 mm, Reach 77 mm, 31,8mm |
| Grip/Omotávka | COX Foam, Black |
| Predstavec | Hliníkový, COX Speed, Forged Alloy, +-7°, 31,8 mm |
| Hlavové zloženie | COX IS42/28.6 lIS52/40 |
| Presmykač | Shimano GRX RX810 |
| Prehadzovačka | Shimano GRX RX810, 11 st. |
| Radenie | Shimano GRX RX810, 2x11 st. |
| Kolesá | 28", Handbuild WTB STp i23/Novatec 12×100/12×142 |
| Plášť | Schwalbe G-One Allround RaceGuard, TL-Easy, 40-622 |
| Kľuka | Shimano GRX RX600, 46 / 30 z. |
| Kazeta/Pastorok | Shimano CS-HG800, 11 sp., 11 - 34 z. |
| Reťaz | Shimano CN-HG601, 11 st. |
| Predná brzda | Kotúčová, hydraulická, Shimano GRX RX810, Shimano RT70 CL 160 mm |
| Zadná brzda | Kotúčová, hydraulická, Shimano GRX RX810, Shimano RT70 CL, 140 mm |
| Brzdové páčky | Shimano GRX RX810 |
Súvisiace produkty
Podsedlová kapsička BRN Leather Saddle Bag (Honey)
BRN
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Medová
Rozmer: 15 x 4 x 9 cm
Materiál: Prírodná koža
Odmasťovač na reťaze Force Cleaner Chain
Force
5,60 €
4,55 bez DPH
SkladomObjem: 500 ml
Prevedenie: Fľaša
CO2 kartušová pumpička SKS Airbuster
SKS
24,89 €
20,24 bez DPH
1-3dniFarba: Čierna
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 113 g (vrátane kartuše)
Dĺžka: 125 mm
Tlak: cca. 8 bar (cestný bicykel)
Typ ventilu: AV/DV/SV
Podsedlová kapsička Zéfal Z Light Pack S
Zéfal
13,50 €
10,98 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Objem: cca. 0,5 L
Rozmer: 14 x 7 x 6,5 cm
Materiál: 420D Polyester
Hmotnosť: cca. 40 g






