Gravel bicykel Drag Sterrato 9.0 (Beige/Black) DRAG
Veľkosť rámu
Popis produktu
Gravelový bicykel Drag Sterrato 9.0 je prispôsobený dlhšiemu bicyklovaniu - s modernou geometriou, kotúčovými brzdami a starostlivo vybranými komponentmi vám dodá sebavedomie rýchlej jazdy v akomkoľvek teréne. Karbónová vidlica absorbuje vibrácie a umožňuje presné a pohodlné riadenie bicykla. Duté osky nábojov zaisťujú tuhosť a bezpečnosť a použité radenie Shimano GRX špeciálne navrhnuté pre gravel bicykle - s veľmi širokým rozsahom a 11 st. Shadow+ technológiou, ktorá zabraňuje pádu reťaze, zaručia dokonalý pôžitok z jazdy.Tento model má inštalované hydraulické kotúčové brzdy Shimano pre väčší brzdný výkon a lepšie ovládanie. Ráfiky WTB STp i23 sú bezdušové, čo znamená, že na bicykli je možné jazdiť bez duší a pri nižšom tlaku, čo zlepšuje trakciu a zvyšuje jazdný komfort. Drag Sterrato 9.0 funguje veľmi dobre v strmých stúpaniach a klesaniach a keď vojdete na lesnú cestu, budete skutočne prekvapený. Ak chcete sebavedomo jazdiť na tom istom bicykli na asfaltových a spevnených cestách, ale aj na čiernych chodníkoch a horských terénoch - Sterrato je pre vás ten pravý bicykel. Nové DRAG Sterrato kombinuje osvedčené postupy a riešenia zo súčasného a inovatívneho žánru GRAVEL.
Parametre
| Farba | Hnedá/Čierna |
| Veľkosť rámu | L / 520 mm, S / 470 mm, XL / 550 mm, M / 490 mm |
| Rám | Hliníkový, Sterrato, Alloy 6061, Triple butted, Internal Cables |
| Vidlica | Karbónová Sterrato, UD Carbon, Tapered |
| Sedlovka | Hliníková, COX Flight, 31,6 mm |
| Riadidlá | Hliníkové, COX Speed F16, Drop 124 mm, Reach 80 mm, 31,8 mm |
| Grip/Omotávka | COX Rhombo Gel Bar Tape, Black |
| Predstavec | Hliníkový, COX Speed, Forged Alloy, +-7° 31.8mm |
| Hlavové zloženie | COX IS42/28.6 lIS52/40 |
| Sedlo | COX Strike II |
| Presmykač | Shimano GRX FD-RX810, 2 x 11 st. |
| Prehadzovačka | Shimano GRX RD-RX810, 11 st. |
| Radenie | Shimano GRX ST-RX600, 2 × 11 st. |
| Kolesá | 28", Handbuild WTB STp i23/Cox 12×100/12×142 |
| Plášť | Schwalbe G-One Allround RaceGuard, TL-Easy, 40-622 |
| Kľuka | Shimano GRX FC-RX600, 46 / 30 z. |
| Kazeta/Pastorok | Shimano HG700, 11 sp., 11 - 34 z. |
| Reťaz | Shimano HG601, 11 st. |
| Predná brzda | Kotúčová, hydraulická, Shimano GRX BR-RX400, kotúč Shimano RT70 CL, 160 mm |
| Zadná brzda | Kotúčová, hydraulická, Shimano GRX BR-RX400, kotúč Shimano RT70 CL, 140 mm |
| Brzdové páčky | Shimano GRX ST-RX600, 2 × 11 st. |
| Hmotnosť | cca. 10,5 kg |
Súvisiace produkty
Pedál cestný nášlapný XLC PD-R04 Look Keo (Black)
XLC
43,70 €
35,53 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Rozmer: 87 x 91 mm
Kufor: Look Keo 0°
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 285 g
Materiál telo: Kompozit
Pedál cestný nášlapný Look Keo Blade Carbon (Black)
Look
139,00 €
113,01 bez DPH
Farba: Čierna
Nastavenie pružiny: 12 - 20
Kufor: Look Keo Blade 4,5°
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 220 g
Materiál telo: Karbón
Podsedlová kapsička M-Wave Amsterdam Bottle
M-Wave
15,00 €
12,20 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: 27 x 9 x 10 cm
Materiál: Polyester
Podsedlová kapsička BRN Leather Saddle Bag (Honey)
BRN
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Medová
Rozmer: 15 x 4 x 9 cm
Materiál: Prírodná koža














































