Gravel bicykel Drag Sterrato 9.9 (Beige/Black) DRAG
Veľkosť rámu
Popis produktu
Gravelový bicykel Drag Sterrato 9.9 je inovatívny gravel bicykel, vhodný na dlhé jazdy, s modernou geometriou, kotúčovými brzdami a starostlivo vybranými komponentmi. To vám dodá sebavedomie rýchlej jazdy v akomkoľvek teréne. Karbónová vidlica absorbuje vibrácie a umožňuje vám jazdiť presne a pohodlne. Hnacie nápravy zaručujú tuhosť a bezpečnosť a radenie Shimano GRX RX810 1x11 st. vám pomôže mať vždy zaradený správny prevodový stupeň. Drag Sterrato 9.9 je vybavený hydraulickými kotúčovými brzdami Shimano GRX RX810, špeciálne vyvinuté pre gravel bicykle, ktoré zaručujú väčší brzdný výkon a lepšie ovládanie. Ráfiky sú WTB STp i23, Tubeless Ready, čo znamená, že na bicykli sa dá jazdiť aj bez duše, ako aj s nižším tlakom. To zase zlepšuje trakciu a zvyšuje jazdný komfort. Sterrato sa správa veľmi dobre pri strmých stúpaniach aj klesaniach a keď raz vykročíte na lesnú cestu, budete príjemne prekvapení.Ak chcete sebavedomo jazdiť na tom istom bicykli na asfaltových a spevnených cestách, ale aj na nespevnených chodníkoch a horských terénoch - Sterrato je pre vás ten pravý bicykel. Nové DRAG Sterrato kombinuje osvedčené postupy a riešenia zo súčasného a inovatívneho trendu gravel.
Parametre
| Farba | Hnedá/Cierna |
| Veľkosť rámu | XL / 550 mm, S / 470 mm, L / 520 mm, M / 490 mm |
| Rám | Hliníkový, Sterrato, Alloy 6061, Triple butted, Internal Cables |
| Vidlica | Karbónová Sterrato, UD Carbon, Tapered |
| Sedlovka | Hliníková, KS LEV CI, Travel 100 mm, 31,6mm |
| Riadidlá | Hliníkové, COX Speed F25L, Drop 124 mm, Reach 77 mm, 31,8 mm |
| Grip/Omotávka | COX Rhombo Gel Bar Tape, Black |
| Predstavec | Hliníkový, COX Speed, Forged Alloy, +-7° 31.8mm |
| Hlavové zloženie | COX IS42/28.6 lIS52/40 |
| Stredové zloženie | BSA |
| Prehadzovačka | Shimano GRX RD-RX812, 11 st. |
| Radenie | Shimano GRX ST-RX810, 1 × 11 st. |
| Kolesá | 28", Handbuild WTB STp i23/Cox 12×100/12×142 |
| Plášť | Schwalbe G-One Allround RaceGuard, TL-Easy, 40-622 |
| Kľuka | Shimano GRX FC-RX810-1, 42 z. |
| Kazeta/Pastorok | Shimano XT M8000, 11 sp., 11 - 42 z. |
| Reťaz | Shimano CN-HG601, 11 st. |
| Predná brzda | Kotúčová, hydraulická, Shimano GRX BR-RX810, kotúč Shimano RT70 CL, 160 mm |
| Zadná brzda | Kotúčová, hydraulická, Shimano GRX BR-RX810, kotúč Shimano RT70 CL, 140 mm |
| Brzdové páčky | Shimano GRX ST-RX810, 1 × 11 st. |
| Hmotnosť | cca. 10,5 kg |
Súvisiace produkty
Podsedlová kapsička NORCO Ohio Expandable Saddle Bag
Norco
28,00 €
22,76 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Objem: cca. 1,2 / 1,6 L
Rozmer: 10 x 10 x 20 cm
Materiál: Nylon
Hmotnosť: cca. 160 g
Kufor na prepravu bicyklov Thule RoundTrip Transition
Thule
937,88 €
762,50 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Rozmer: 137 x 94 x 39 cm
Vnútorná šírka: 134 cm
Vnútorná výška: 90 cm
Hmotnosť: cca. 15,8 kg
Mini / CO2 pumpa M-Wave Hybrid
M-Wave
16,00 €
13,01 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník/Plast
Hmotnosť: cca. 63 g (bez kartuše)
Dĺžka: 115 mm
Typ ventilu: AV/SV
Mini pumpa XLC PU-A04
XLC
16,00 €
13,01 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Materiál: Hliník
Dĺžka: 210 mm
Tlak: max. 7 / 20 bar
Typ ventilu: AV/SV














































