Mestský elektrický bicykel Aventon Pace 250 Step Through (Chalk White) Aventon
Veľkosť rámu
Popis produktu
Mestský elektrický bicykel Aventon Pace 250 Step Through je najnovší ebike od Aventonu! Bol postavený na geometrii Cruiseru s vyuužitím hliníkového rámu a kolies 650B. Kombinácia menších kolies a väčších pneumatík je mimoriadne pohodlná, vďaka čomu sú ideálne pre "deravé" mestské cesty aj nespevnené prímestské chodníky. Bezkartáčový motor s príkonom 250 Watt má 5 stupňov podpory pedálov až do rýchlosti 25 km/h. Spolu so 7-stupňovým prevodom Shimano to vytvára vytvára možnosti aj pre pohodlnú jazdu do tých najprudších kopcov. Mechanické kotúčové brzdy umôžňujú bezpečne zastaviť!Ovládanie elektro pohonu je jednoduché pomocou tlačidiel priamo na riadidlách, pričom na displeji budete mať prehľad o všetkom, vrátane rýchlosti, vzdialenosti a stavu batérie. Ľahko čitateľný displej umožňuje jazdu bez stresu!
Vďaka ľahkému dizajnu a minimálnej montáži vám elektrický bicykel Aventon Pace 250 môže pomôcť na akejkoľvek ceste. Zámok umožňuje, aby vaša batéria zostala bezpečne na svojom mieste na bicykli. Batéria 420 Wh (ktorú je možné nabiť za 3 hodiny na bicykli alebo mimo neho) umožňuje dojazd približne 50 až 60 km.
Parametre
| Farba | Biela |
| Veľkosť rámu | Medium, Small |
| Rám | Hliníkový 6061 double Butted |
| Vidlica | Hliníková 6061 Tapered |
| Sedlovka | Hliníková, 30,4 mm |
| Riadidlá | Hliníkové, 31,8 mm, 15° Sweptback |
| Grip/Omotávka | Aventon Ergonomic Comfort |
| Predstavec | Hliníkový 31,8 mm |
| Sedlo | Aventon Velo Comfort |
| Prehadzovačka | Shimano 7 st. |
| Radenie | Shimano 7 st. |
| Kolesá | 650B |
| Kľuka | 42 z. |
| Kazeta/Pastorok | Shimano 7 st. |
| Ráfik | Hliníkový, dutinkový |
| Predná brzda | Kotúčvá mechanická, 180 mm |
| Zadná brzda | Kotúčvá mechanická, 180 mm |
| Hmotnosť | cca. 22 kg |
Súvisiace produkty
U - zámok OnGuard Brute STD 8001
ONGUARD
40,00 €
32,52 bez DPH
SkladomFarba: Čierna/Žltá
Rozmer: 111 x 202 x 16,8 mm (š x v x ø)
Materiál: Tvrdená oceľ/Guma
Hmotnosť: cca. 1888 g
Úroveň bezpečnosti: 97/100
Detská sedačka zadná Bobike One Maxi (White)
Bobike
115,00 €
93,50 bez DPH
SkladomFarba: Biela/Čierna
Rozmer kolies: 26" a 28"
Uchytenie: 28 - 40 mm (rám) / 120 - 175 mm (nosič)
Rozmer rúrok nosiča: 10 - 16 mm
Nosnosť: max. 22 kg
Kapsa na nosič dvojitá Racktime Vida (Blue)
Racktime
57,04 €
46,37 bez DPH
K dispozíciiFarba: Sivá/Modrá
Objem: cca. 2 x 12 L
Rozmer: 32 x 14 x 36 cm
Hmotnosť: cca. 900 g
Blikačka zadná Force Crystal
Force
8,70 €
7,07 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 3x 10 Lumen
Zdroj svetla:: 3x LED
Režimy: 3 režimy (2x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 50 / 60 / 30 hod
Rozmer: 63 x 43 x 37 mm














