Mestský elektrický bicykel Aventon Pace 250 Step Through (Amethyst) Aventon
Veľkosť rámu
Popis produktu
Mestský elektrický bicykel Aventon Pace 250 Step Through je najnovší ebike od Aventonu! Bol postavený na geometrii Cruiseru s vyuužitím hliníkového rámu a kolies 650B. Kombinácia menších kolies a väčších pneumatík je mimoriadne pohodlná, vďaka čomu sú ideálne pre "deravé" mestské cesty aj nespevnené prímestské chodníky. Bezkartáčový motor s príkonom 250 Watt má 5 stupňov podpory pedálov až do rýchlosti 25 km/h. Spolu so 7-stupňovým prevodom Shimano to vytvára vytvára možnosti aj pre pohodlnú jazdu do tých najprudších kopcov. Mechanické kotúčové brzdy umôžňujú bezpečne zastaviť!Ovládanie elektro pohonu je jednoduché pomocou tlačidiel priamo na riadidlách, pričom na displeji budete mať prehľad o všetkom, vrátane rýchlosti, vzdialenosti a stavu batérie. Ľahko čitateľný displej umožňuje jazdu bez stresu!
Vďaka ľahkému dizajnu a minimálnej montáži vám elektrický bicykel Aventon Pace 250 môže pomôcť na akejkoľvek ceste. Zámok umožňuje, aby vaša batéria zostala bezpečne na svojom mieste na bicykli. Batéria 420 Wh (ktorú je možné nabiť za 3 hodiny na bicykli alebo mimo neho) umožňuje dojazd približne 50 až 60 km.
Parametre
| Farba | Tmavo purpurová |
| Veľkosť rámu | Medium, Small |
| Rám | Hliníkový 6061 double Butted |
| Vidlica | Hliníková 6061 Tapered |
| Sedlovka | Hliníková, 30,4 mm |
| Riadidlá | Hliníkové, 31,8 mm, 15° Sweptback |
| Grip/Omotávka | Aventon Ergonomic Comfort |
| Predstavec | Hliníkový 31,8 mm |
| Sedlo | Aventon Velo Comfort |
| Prehadzovačka | Shimano 7 st. |
| Radenie | Shimano 7 st. |
| Kolesá | 650B |
| Kľuka | 42 z. |
| Kazeta/Pastorok | Shimano 7 st. |
| Ráfik | Hliníkový, dutinkový |
| Predná brzda | Kotúčvá mechanická, 180 mm |
| Zadná brzda | Kotúčvá mechanická, 180 mm |
| Hmotnosť | cca. 22 kg |
Súvisiace produkty
Multi náradie Force Multi 20
Force
19,90 €
16,18 bez DPH
SkladomFarba: Čierna/Strieborná
Rozmer: 72 x 40 x 19 mm
Materiál: Oceľ/Hliník
Hmotnosť: cca. 121 g
Náradie: 7x imbusový kľúč 2/2,5/3/4/5/6/8 mm 1x plochý skrutkovač 1x krížový skrutkovač 1x nitovač reťaze 2x maticový kľúč 8/10 5x centrovací kľúč 0,130"/0,136"/0,156"/Mavic M7/Mavic M9 1x skrutkovač torx T25 2x hliníková montážna páka
Počet funkcii: 20
Detská sedačka zadná BRN Hello Junior (Cream/Green)
BRN
45,00 €
36,59 bez DPH
Farba: Krémová/Zelená
Uchytenie: max 170 mm (nosič)
Nosnosť: max. 22 kg
Akcia
Podsedlová kapsička Brooks Challenge Tool Bag (Blue)
Brooks
81,00 €
65,85 bez DPH
Skladom95,00 €Farba: Modrá
Objem: cca. 0,5 L
Rozmer: 18 x 5 x 8 cm
Materiál: Prírodná koža
Hmotnosť: cca. 125 g
Multi náradie Force Hobby 8
Force
7,00 €
5,69 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Rozmer: 75 x 38 x 28 mm
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 79 g
Náradie: 5 inbusových kľúčov 2/3/4/5/6 mm 1 Torx kľúč T25 1 plochý skrutkovač 1,0 x 5 mm 1 krížový skrutkovač PH1
Počet funkcii: 8
















