Mestský elektrický bicykel Aventon Pace 250 (Black) Aventon
Veľkosť rámu
Popis produktu
Mestský elektrický bicykel Aventon Pace 250 je najnovší ebike od Aventonu! Bol postavený na geometrii Cruiseru s vyuužitím hliníkového rámu a kolies 650B. Kombinácia menších kolies a väčších pneumatík je mimoriadne pohodlná, vďaka čomu sú ideálne pre "deravé" mestské cesty aj nespevnené prímestské chodníky. Bezkartáčový motor s príkonom 250 Watt má 5 stupňov podpory pedálov až do rýchlosti 25 km/h. Spolu so 7-stupňovým prevodom Shimano to vytvára vytvára možnosti aj pre pohodlnú jazdu do tých najprudších kopcov. Mechanické kotúčové brzdy umôžňujú bezpečne zastaviť!Ovládanie elektro pohonu je jednoduché pomocou tlačidiel priamo na riadidlách, pričom na displeji budete mať prehľad o všetkom, vrátane rýchlosti, vzdialenosti a stavu batérie. Ľahko čitateľný displej umožňuje jazdu bez stresu!
Vďaka ľahkému dizajnu a minimálnej montáži vám elektrický bicykel Aventon Pace 250 môže pomôcť na akejkoľvek ceste. Zámok umožňuje, aby vaša batéria zostala bezpečne na svojom mieste na bicykli. Batéria 420 Wh (ktorú je možné nabiť za 3 hodiny na bicykli alebo mimo neho) umožňuje dojazd približne 50 až 60 km.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Veľkosť rámu | Medium, Small, Large |
| Rám | Hliníkový 6061 double Butted |
| Vidlica | Hliníková 6061 Tapered |
| Sedlovka | Hliníková, 30,4 mm |
| Riadidlá | Hliníkové, 31,8 mm, 15° Sweptback |
| Grip/Omotávka | Aventon Ergonomic Comfort |
| Predstavec | Hliníkový 31,8 mm |
| Sedlo | Aventon Velo Comfort |
| Prehadzovačka | Shimano 7 st. |
| Radenie | Shimano 7 st. |
| Kolesá | 650B |
| Kľuka | 42 z. |
| Kazeta/Pastorok | Shimano 7 st. |
| Ráfik | Hliníkový, dutinkový |
| Predná brzda | Kotúčvá mechanická, 180 mm |
| Zadná brzda | Kotúčvá mechanická, 180 mm |
| Hmotnosť | cca. 22 kg |
Súvisiace produkty
Blikačka predná BRN Round (Black)
BRN
8,00 €
6,50 bez DPH
Farba: Čierna
Svietivosť: 6 Lumen
Zdroj svetla:: 1 ks LED
Režimy: 2 režim trvalého svietenia a 1 režim blikania
Napájanie: 2 ks batérie BA02D
Materiál: Plast/Silikón
Detská sedačka predná Polisport Bilby Junior (Dark Grey/Silver)
Polisport
45,00 €
36,59 bez DPH
SkladomFarba: Tmavosivá/Sivá
Uchytenie: ø 22 - 40 mm
Hmotnosť: cca. 2,25 kg
Nosnosť: max. 15 kg
Mini pumpa BRN Tube Alu
BRN
22,00 €
17,89 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Materiál: Hliník/Plast
Hmotnosť: cca. 139 g
Dĺžka: 215 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV
Akcia
Podsedlová kapsička Brooks Challenge Tool Bag (Green)
Brooks
81,00 €
65,85 bez DPH
Skladom95,00 €Farba: Zelená
Objem: cca. 0,5 L
Rozmer: 18 x 5 x 8 cm
Materiál: Prírodná koža
Hmotnosť: cca. 125 g














