Mestský elektrický bicykel Drag E-Sense Touring (Blue/Orange) DRAG
Veľkosť rámu
Popis produktu
Mestský elektrický bicykel Drag E-Sense Touring je vybavený pohonnou jednotkou Shimano E5000. Doposiaľ najľahší motor Shimano poskytuje plynulú a zároveň výkonnú jazdu, ktorá je schopná spoľahlivo zvládnuť všetky vaše každodenné aktivity. Váži iba 2,5 kg čo zaručí pocit ľahkosti a jednoduchej manipulácie a zároveň môžete ľahko prepínať medzi viacerými možnosťami asistencie pohonu. E-sense Touring je vybavené 7-rýchlostným radením Shimano Nexus Inter s vylepšeným vnútorným prevodovým mechanizmom, ktorý umožňuje plynulejšiu jazdu a ponúka spoľahlivý 7-rýchlostný rozsah prevodov.E-sense vám ponúka jednoduchú jazdu do práce bez potu a s čistým svedomím, že znižujete svoju uhlíkovú stopu. Uchvátia vás najmä mierne stúpania, kde máte pocit, že sa vozíte na eskalátore pri svojej ceste na vrchol. Na rovinatých a zvlnených cestách pocítite zvýšenie výkonu alebo vypnutie motora, keď stlačíte pedále alebo ich uvoľníte.
Parametre
| Farba | Modrá/Oranžová |
| Veľkosť rámu | L-530 mm, M-490 mm, S-450 mm |
| Rám | Hliníkový, DRAG E-sense, Alloy Hydroformed, Double Butted, Tapered |
| Vidlica | Dpružená, SR Suntour NEX HLO Magnesium, Coil, Lockout |
| Sedlovka | Hliníková, COX 6061 SE, Single Bolt, Offset 13 mm, 30,9 mm |
| Riadidlá | Oceľové, Promax Steel, 25,4 mm |
| Grip/Omotávka | City Comfort |
| Predstavec | Oceľovo/hliníkový, nastaviteľný, 25,4 mm |
| Hlavové zloženie | COX J305AC ZS44/28.6 lZS56/39.8 |
| Sedlo | City Comfort Saddle |
| Radenie | Shimano Nexus 7 st. |
| Kolesá | 28", DRAG, Hand Build, Double Wall, Loose Bearings/Shimano Nexus |
| Plášť | Vee Tire Zilent Multiple Purpose Compound, 27 TPI 42-622 |
| Kľuka | Shimano FC-E5010 |
| Kazeta/Pastorok | Shimano 18 z. |
| Reťaz | YBN S410 |
| Pedál | FP-803B, 9/16" |
| Predná brzda | Hydraulická, kotúčová Shimano BR-MT200, Shimano RT10 CL 160mm |
| Zadná brzda | Hydraulická, kotúčová Shimano BR-MT200, Shimano RT10 CL 160mm |
| Hmotnosť | cca. 23,7 kg |
| Elektromotor | Shimano DU-E5000 |
| Počítač | Shimano SC-E6100 |
| Batéria | Shimano BT-E8014 |
Súvisiace produkty
Osvetlenie predné na dynamo B&M Dopp T Senso Plus
Busch&Muller
31,00 €
25,20 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 35 Lux
Homologácia: Áno
Napájanie: Dynamo
Materiál: Plast
Detská sedačka predná Bobike One Mini (Bahama Blue)
Bobike
69,00 €
56,10 bez DPH
SkladomFarba: Modrá/Čierna
Uchytenie: 22 - 28 mm / 1 1/8" A-Head
Nosnosť: max. 15 kg
Detská sedačka zadná Polisport Joy CFS (Cream/Dark Grey)
Polisport
45,00 €
36,58 bez DPH
Farba: Krémová/Tmavosivá
Rozmer: 450 x 620 x 585 mm
Rozmer kolies: 26" a 28"
Uchytenie: 120 - 175 mm
Rozmer rúrok nosiča: 10 - 16 mm
Nosnosť: max. 22 kg
Detská sedačka zadná Polisport Koolah FF (Grey/Cream)
Polisport
55,79 €
45,36 bez DPH
K dispozíciiFarba: Sivá/Krémová
Rozmer: 398 x 748 x 450 mm
Rozmer kolies: 26" a 28"
Uchytenie: 28 - 40 mm
Hmotnosť: cca. 3,13 kg
Nosnosť: max. 22 kg












