Detské odrážadlo 12" BBF Cruzee OvO (Green) Cruzee
Popis produktu
Detské odrážadlo 12" BBF Cruzee OvO je ideálny k učeniu Vášho dieťaťa udržania rovnováhy pri jazde na dvoch kolesách.Vlastnosti:
- Veľmi nízka hmotnosť - váži menej ako polovicu bežných detských odrážadiel a pravdepodobne je najľahším detským odrážadlom na svete.
- Nastaviteľná výška sedla a riadidiel.
- Žiadne prečnievajúce matky/skrutky na nábojoch kolies, ktoré by mohli poraniť krehké kosti členku.
- Mäkké polstrované sedlo.
- Kolesá vybavené plnými plášťami (EVA), čím nie je potrebné obávať sa defektu.
- Odolná a žiarivá povrchová úprava rámu v mnohých farebných odrtieňoch.
Parametre
| Model | 2015 |
| Farba | Zelená |
| Rám | Hliníkový, zváraný |
| Vidlica | Hliníková |
| Riadidlá | Hliníkové |
| Výška sedla | 25,5 - 48 cm |
| Kolesá | 12" |
| Hmotnosť | cca. 1,9 kg |
Súvisiace produkty
Odrazka zadná na blatník TWN Rear Mudguard
TWN
0,70 €
0,57 bez DPH
SkladomFarba: Červená/Čierna
Rozmer: 43 x 63 mm
Odrazka zadná TWN Rear Slide-In II
TWN
2,40 €
1,95 bez DPH
Momentálne nedostupnýFarba: Červená/Čierna
Rozmer: 43 x 48 mm
Blikačka predná BRN Round (Black)
BRN
8,00 €
6,50 bez DPH
Farba: Čierna
Svietivosť: 6 Lumen
Zdroj svetla:: 1 ks LED
Režimy: 2 režim trvalého svietenia a 1 režim blikania
Napájanie: 2 ks batérie BA02D
Materiál: Plast/Silikón
Odrazka predná TWN Front Slide-In II
TWN
2,40 €
1,95 bez DPH
Momentálne nedostupnýFarba: Biela/Čierna
Rozmer: 43 x 48 mm




