Detské odrážadlo 12" BRN Speed Racer (Red) BRN
Popis produktu
Detské odrážadlo 12" BRN Speed Racer je skvelým vynálezom pre malých krpcov - zrýchli im krok a naučí ich rovnováhe. Je určené malým deťom ako príprava udržania stability a rovnováhy. Doporučujeme ako prípravu pred prvým bicyklom, aby jazda na ňom bola úplne prirodzená. Deti sa naučia bez stresu udržať rovnováhu a nemajú potom strach z bicykla! Výborná príprava pre bezpečnejší štart na bicykel.Parametre:
• Pevný oceľový rám.
• Vypletené kolesá s nafukovacími pneumatikami.
• Nastaviteľná výška riadidiel a sedadla.
• Polstrovanie predstavca bicykla.
• Tvarované sedlo pre lepšiu stabilitu.
• Zadná ráfiková brzda.
Možnosť farebnej kombinácie s doplnkami Speed Racer - tričko, detská prilba, rukavice a cyklo okuliare.
Parametre
| Farba | Červená |
| Rám | Oceľový, Hi-Ten |
| Vidlica | Oceľová, Hi-Ten |
| Výška sedla | 32 - 40 cm |
| Výška riadidiel | 50 - 59 cm |
| Kolesá | 12" |
| Ráfik | 12" hliníkový |
| Zadná brzda | V-brzda |
| Hmotnosť | cca. 3,8 kg |
Súvisiace produkty
Blikačka zadná s akumulátorom Knog Mini Chippy (Black)
Knog
24,00 €
19,51 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 11 Lm
Viditeľnosť: cca. 800 m
Zdroj svetla:: COB LED
Režimy: 1 režim trvalého svietenia a 4 režimy blikania
Doba svietenia: cca. 1,8 (Steady) / 10 hod. (Eco Flash)
Zvonček mini XLC DD-M12 (Orange)
XLC
7,00 €
5,69 bez DPH
SkladomFarba: Oranžová
Upínanie: ø 22,2 mm
Materiál: Plast/Mosadz
Priemer: 36 mm
Odrazka predná TWN Front Slide-In II
TWN
2,40 €
1,95 bez DPH
Momentálne nedostupnýFarba: Biela/Čierna
Rozmer: 43 x 48 mm
Zvonček mini XLC DD-M12 (Silver)
XLC
7,00 €
5,69 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Upínanie: ø 22,2 mm
Materiál: Plast/Mosadz
Priemer: 36 mm



