Detské odrážadlo 12" BRN Speed Racer (Pink) BRN
Popis produktu
Detské odrážadlo 12" BRN Speed Racer je skvelým vynálezom pre malých krpcov - zrýchli im krok a naučí ich rovnováhe. Je určené malým deťom ako príprava udržania stability a rovnováhy. Doporučujeme ako prípravu pred prvým bicyklom, aby jazda na ňom bola úplne prirodzená. Deti sa naučia bez stresu udržať rovnováhu a nemajú potom strach z bicykla! Výborná príprava pre bezpečnejší štart na bicykel.Parametre:
• Pevný oceľový rám.
• Vypletené kolesá s nafukovacími pneumatikami.
• Nastaviteľná výška riadidiel a sedadla.
• Polstrovanie predstavca bicykla.
• Tvarované sedlo pre lepšiu stabilitu.
• Zadná ráfiková brzda.
Možnosť farebnej kombinácie s doplnkami Speed Racer - tričko, detská prilba, rukavice a cyklo okuliare.
Parametre
| Farba | Ružová |
| Rám | Oceľový, Hi-Ten |
| Vidlica | Oceľová, Hi-Ten |
| Výška sedla | 32 - 40 cm |
| Výška riadidiel | 50 - 59 cm |
| Kolesá | 12" |
| Ráfik | 12" hliníkový |
| Zadná brzda | V-brzda |
| Hmotnosť | cca. 3,8 kg |
Súvisiace produkty
Zvonček mini Knog Oi Luxe Small (Silver)
Knog
39,90 €
32,44 bez DPH
Farba: Strieborná
Rozmer: 15 x 36 x 55 mm
Upínanie: 22, 2 mm
Materiál: Nerez/Oceľ/Mosadz
Hmotnosť: cca. 31,5 g
Zvonček mini Knog Oi Classic Large (Silver)
Knog
20,00 €
16,26 bez DPH
Farba: Čierna/Strieborná
Rozmer: 16 x 49 x 68 mm
Upínanie: 23,8 - 31,8 mm
Materiál: Plast/Oceľ
Hmotnosť: cca. 26 g
Zvonček mini XLC DD-M01 (Black)
XLC
7,60 €
6,18 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Upínanie: ø 22,2 mm
Materiál: Hliník/Plast
Odrazky výpletové M-Wave Reflicker Sticks
M-Wave
od 0,40 €
0,33 bez DPH
Farba: Strieborná
Viditeľnosť: 360° / 160 m
Materiál: 3M Scotchlite
Dĺžka: 70 mm
Počet v dodávke: 1 ks, 18 ks



