Detské odrážadlo 12" Rebel Kidz Air Classic Boy 12,5" (Dark Blue) Rebel Kidz
Popis produktu
Detské odrážadlo 12" Rebel Kidz Air Classic Boy 12,5" Steel je ideálne k učeniu Vášho dieťaťa udržania rovnováhy pri jazde na dvoch kolesách.Vlastnosti:
- možnosť nastavenia výšky sedla
- možnosť nastavenia výšky riadidiel
- anatomicky tvarované detské penové sedlo
- vypletané kolesá so vzduchom plnenými plášťami
- stabilný oceľový rám
Parametre
| Model | 2018 |
| Farba | Tmavomodrá |
| Rám | Oceľový |
| Vidlica | Oceľová |
| Výška sedla | 32 - 40 cm |
| Výška riadidiel | 50 - 59 cm |
| Kolesá | 12,5" |
| Hmotnosť | cca. 3,8 kg |
Súvisiace produkty
Odrazka výpletová TWN Wheel II (Orange)
TWN
0,90 €
0,73 bez DPH
SkladomFarba: Oranžová
Rozmer: 70 x 35 mm
Počet v dodávke: 2 ks
Odrazka zadná TWN Rear Slide-In II
TWN
2,40 €
1,95 bez DPH
Momentálne nedostupnýFarba: Červená/Čierna
Rozmer: 43 x 48 mm
Zvonček mini TWN Mini Bell (Black)
TWN
1,50 €
1,22 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Upínanie: 22,2 mm
Materiál: Oceľ/Plast
Hmotnosť: cca. 30 g
Priemer: 35 mm
Osvetlenie zadné mini Infini I-260R LAVA SPORT
Infini
17,00 €
13,82 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 25 Cd
Zdroj svetla:: 3 ks LED
Režimy: 4 režimy - Super Bright / Normal / Flashing / Chasing
Doba svietenia: cca. 2 / 5 / 12,5 / 25 hod.
Rozmer: 42 x 27,5 x 24,5 mm



