Detské odrážadlo 8" BRN Vola 50 (Celeste) BRN
Popis produktu
Drevené detské odrážadlo 8" BRN Vola 50 je ideálne k učeniu Vášho dieťaťa udržania rovnováhy pri jazde na dvoch kolesách. Odrážadlo určené pre deti vo veku od 2 do 5 rokov, zaujme svojím retro štýlom a jedinečnou sympatiou! Odrážadlo BRN Vola 50 je vyrobené z prírodného dreva s 8 palcovými pneumatikami z PVC. Ergonomický tvar, ktorý zaručuje maximálnu ochranu a zvislé nastavenie výšky sedadla pre dokonalé pohodlie pri jazde.Parametre
| Farba | Celeste |
| Rám | Drevený |
| Vidlica | Drevená |
| Riadidlá | Drevené |
| Výška sedla | 29 - 36 cm |
| Kolesá | 8" |
| Odporúčaná nosnosť | max. 30 kg |
| Hmotnosť | cca. 2,8 kg |
Súvisiace produkty
Blikačka zadná s akumulátorom Knog Mini Chippy (Black)
Knog
24,00 €
19,51 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 11 Lm
Viditeľnosť: cca. 800 m
Zdroj svetla:: COB LED
Režimy: 1 režim trvalého svietenia a 4 režimy blikania
Doba svietenia: cca. 1,8 (Steady) / 10 hod. (Eco Flash)
Zvonček mini Knog Oi Classic Small (Black)
Knog
19,00 €
15,45 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: 16 x 37 x 53 mm
Upínanie: 22,2 mm
Materiál: Plast/Oceľ
Hmotnosť: cca. 17 g
Zvonček mini XLC DD-M12 (Silver)
XLC
7,00 €
5,69 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Upínanie: ø 22,2 mm
Materiál: Plast/Mosadz
Priemer: 36 mm
Výstražná vlajočka M-Wave SF LED Safety Flagpole (Yellow)
M-Wave
14,60 €
11,87 bez DPH
SkladomFarba: Žltá
Rozmer: 200 x 120 mm (vlajočka)
Uchytenie: Objímka 8 - 20 mm
Dĺžka: 360 mm (rameno)




