Detský bicykel 14" DRAG Rush 14 (Red) DRAG
Popis produktu
Detský bicykel 14" DRAG Rush 14 je skvelý bicykel pre deti, ktoré milujú jazdu na bicykli. Je to pre nich najlepší spôsob ako zostať zdravý a zároveň sa zabaviť . To je dôvod, prečo detské bicykle DRAG sú špeciálne navrhnuté tak, aby deti už od útleho veku jazdili v pohodlí a bezpečí. KidFit Program Drag je charakteristický špeciálne konštruovanými komponentami na mieru, aby vyhovovali mladým jazdcom.Parametre
| Model | 2018 |
| Farba | Červená/Modrá |
| Veľkosť rámu | 19,5 cm |
| Rám | Oceľový, Kid Fit |
| Vidlica | Pevná, oceľová |
| Riadidlá | Oceľové Kid Fit |
| Grip/Omotávka | Pro Grip s bezpečnostným ukončením |
| Hlavové zloženie | 1“, oceľové |
| Stredové zloženie | Zapuzdrené ložisko, 119 mm |
| Sedlo | DRAG Kid Fit 5091 |
| Kolesá | 14" |
| Plášť | Vee Tire VRB024, 14" x 2,125" |
| Príslušenstvo | Pomocné kolieska |
| Kľuka | Oceľová, 32 z. s krytom reťaze |
| Dĺžka kľuky | 102 mm |
| Kazeta/Pastorok | Voľnobežný, 16 z. |
| Reťaz | YBN S410 |
| Pedál | Plastový s odrazkou |
| Ráfik | 14" hliníkový |
| Predná brzda | Hliníková, V-brzda |
| Zadná brzda | Hliníková, V-brzda |
| Brzdové páčky | Plastová, dvojprstová, nastaviteľná |
| Predný náboj | Oceľový |
| Zadný náboj | Oceľový |
| Blatník predný/zadný | Áno/Áno |
| Hmotnosť | cca. 8,8 kg |
Súvisiace produkty
Osvetlenie predné BRN Starlight 1200 Lumen
BRN
65,00 €
52,85 bez DPH
Farba: Čierna
Svietivosť: 1200 Lm
Zdroj svetla:: 1 ks 5W CREE LED
Režimy: 1 režim svietenia
Doba svietenia: cca. 7,5 hod
Rozmer: 63 x 63 x 43 mm / 100 x 44 x 24 mm (batéria)
Osvetlenie zadné mini Infini I-210Ri OLLEY
Infini
23,00 €
18,70 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 35 Lumen
Zdroj svetla:: 38 ks COB LED
Režimy: 6 režimov - Low / High / Flashing 1 / Flashing 2 / Flashing 3 / Daytime flashing
Doba svietenia: cca. 5,5 / 1,5 / 48 / 5 / 15 / 8,5 hod.
Rozmer: 53 x 28 x 24 mm
Podsedlová kapsička Zéfal Z Light Pack L
Zéfal
16,92 €
13,76 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Objem: cca. 1,4 L
Rozmer: 22 x 9,5 x 9 cm
Materiál: 420D Polyester
Hmotnosť: cca. 105 g
Akcia
Osvetlenie zadné Knog Mid Cobber
Knog
65,00 €
52,85 bez DPH
Skladom71,00 €Farba: Čierna
Svietivosť: 170 Lumen
Viditeľnosť: cca. 800 m
Zdroj svetla:: LED COB
Režimy: 8 režimov (6x blikanie a 2x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 2 / 3,5 / 2,5 / 6,5 / 4,5 / 2 / 4,5 / 100 hod.




