Detský bicykel 16" DRAG Badger Lite (Grey/Orange) DRAG
Popis produktu
Detský bicykel 16" DRAG Badger Lite má ultra ľahký hliníkový hydroformovaný rám a vidlicu, detské riadidlá a gripy s bezpečnostnými koncami. Hliníkové V-brzdy ovládané detskými páčkami sú navrhnuté tak, aby vyhovovali malým jazdcom. Sedlo Ergo Ride (Ride Ergonomics) je špeciálne navrhnuté tak, aby poskytovalo správnu oporu menším panvovým kostiam bez vytvárania nepríjemného tlaku na citlivé časti tela počas jazdy. Je to správna voľba pre mladých drvičov s miernou zadnou stranou pre lepšiu rotáciu a silu panvy a predĺženým nosom, ktorý pomáha, keď sa mládež posúva dopredu na bicykli alebo stúpaní do kopca.Parametre
| Farba | Sivá/Oranžová |
| Veľkosť rámu | 20 cm |
| Rám | Hliníkový DRAG Badger SL, Ultra Light, Alloy Hydroformed, Double Butted |
| Vidlica | Pevná, hliníková, DRAG Badger SL 16″, Ultra Light, Alloy Hydroformed |
| Sedlovka | Hliníková, COX 25,4 mm |
| Riadidlá | Hliníkové, KidFit SL Alloy 25,4/480 mm |
| Grip/Omotávka | Pro Grip s bezpečnostným ukončením |
| Predstavec | Hliníkový, KidFit SL Alloy 25,4/35 mm |
| Hlavové zloženie | COX F101AM 1 1/8 28,6-41-30 |
| Sedlo | Badger Kid Fit, Lift Handle |
| Kolesá | 16" |
| Plášť | Vee Tire Crown Gem 16" ×2,25" Multiple Purpose Compound |
| Príslušenstvo | Pomocné kolieska |
| Kľuka | Hliníková, 32 z. s krytom reťaze |
| Dĺžka kľuky | 102 mm |
| Reťaz | YBN S410 |
| Pedál | Plastový s odrazkou |
| Ráfik | 16" hliníkový |
| Predná brzda | Hliníková, V-brzda |
| Zadná brzda | Hliníková, V-brzda |
| Hmotnosť | cca. 6,5 kg |
Súvisiace produkty
Zámok opancierovaný lankový ONGUARD Rottweiler 8026
ONGUARD
22,72 €
18,47 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna/Žltá
Rozmer: ø 22 mm (lanko s pancierom)
Materiál: Tvrdená oceľ
Hmotnosť: cca. 1009 g
Úroveň bezpečnosti: 48/100
Dĺžka: 1000 mm (lanko)
Zámok lankový BRN Silicone Spirale (Blue)
BRN
10,00 €
8,13 bez DPH
SkladomFarba: Modrá
Rozmer: ø 12 mm
Úroveň bezpečnosti: 5/10
Dĺžka: 1200 mm (lanko)
Akcia
Podsedlová kapsička Brooks Challenge Large Tool Bag (Black)
Brooks
90,00 €
73,17 bez DPH
100,00 €Farba: Čierna
Objem: cca. 1,2 L
Rozmer: 21 x 7 x 11 cm
Materiál: Prírodná koža
Hmotnosť: cca. 200 g
Podsedlová kapsička Zéfal Z Light Pack L
Zéfal
16,92 €
13,76 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Objem: cca. 1,4 L
Rozmer: 22 x 9,5 x 9 cm
Materiál: 420D Polyester
Hmotnosť: cca. 105 g












