Detský bicykel 16" BBF Fips (White) BBF
Popis produktu
Detský bicykel 16" BBF Fips je bicykel pre najmenšie deti s unisex oceľovým rámom s ergonomickým tvarom a potrebnou tuhosťou.Parametre
| Model | 2016 |
| Farba | Biela/Ružová |
| Veľkosť rámu | 24 cm |
| Rám | Oceľový Hi-Ten |
| Vidlica | Pevná, oceľová Starr |
| Grip/Omotávka | Gumenné s bezpečnostným ukončením |
| Kolesá | 16" |
| Plášť | Čierny |
| Príslušenstvo | Bočný stojan, odrazky, zvonček |
| Pedál | Plastový |
| Ráfik | 16" hliníkový |
| Predná brzda | Hliníková, V-brzda |
| Zadná brzda | Nábojová spätná brzda |
| Brzdové páčky | Plastové, dvojprstové |
| Predný náboj | Oceľový |
| Zadný náboj | Voľnobeh, spätná brzda |
| Blatník predný/zadný | Áno/Áno |
| Nosič predný/zadný | Nie/Áno |
Súvisiace produkty
Akcia
Podsedlová kapsička Brooks Challenge Tool Bag (Blue)
Brooks
81,00 €
65,85 bez DPH
Skladom95,00 €Farba: Modrá
Objem: cca. 0,5 L
Rozmer: 18 x 5 x 8 cm
Materiál: Prírodná koža
Hmotnosť: cca. 125 g
Podsedlová kapsička Cigno Oval Leather (Black)
BRN/Cigno
29,00 €
23,58 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: 17 x 4,5 x 7 cm
Materiál: Prírodná koža
Osvetlenie zadné BRN Road Laser Security
BRN
15,00 €
12,20 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 2 ks LED
Režimy: 3 režimy (2x blikanie (len LED) a 1x trvalé svetlo)
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie AA (LR06)
Uchytenie: Adaptér ø 25 - 31,8 mm
Materiál: Plast
Akcia
Zvonček mini Knog Oi Classic Large (Black)
Knog
17,00 €
13,82 bez DPH
Skladom20,00 €Farba: Čierna
Rozmer: 16 x 49 x 68 mm
Upínanie: 23,8 - 31,8 mm
Materiál: Plast/Oceľ
Hmotnosť: cca. 26 g



