Detský bicykel 16" BBF Police BBF
Popis produktu
Detský bicykel 16" BBF Police je bicykel pre najmenšie deti s hliníkovým MTB rámom.Parametre
| Model | 2016 |
| Farba | Strieborná/Modrá |
| Veľkosť rámu | 26 cm |
| Rám | Hliníkový |
| Vidlica | Pevná, oceľová Hi-Ten |
| Grip/Omotávka | Gumenné s bezpečnostným ukončením |
| Kolesá | 16" |
| Príslušenstvo | Bočný stojan, odrazky, zvonček |
| Pedál | Plastový |
| Ráfik | 16" hliníkový |
| Predná brzda | Hliníková, V-brzda |
| Zadná brzda | Nábojová spätná brzda |
| Brzdové páčky | Plastové, dvojprstové |
| Predný náboj | Oceľový |
| Zadný náboj | Voľnobeh, spätná brzda |
| Blatník predný/zadný | Áno/Áno |
Súvisiace produkty
Zvonček mini XLC DD-M07 (Black)
XLC
7,86 €
6,39 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Upínanie: Gumený krúžok
Materiál: Hliník/Plast
Zvonček mini XLC DD-M01 (Silver)
XLC
7,00 €
5,69 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Upínanie: ø 22,2 mm
Materiál: Hliník/Plast
Zámok lankový BRN Silicone Spirale (Pink)
BRN
10,00 €
8,13 bez DPH
Farba: Ružová
Rozmer: ø 12 mm
Úroveň bezpečnosti: 5/10
Dĺžka: 1200 mm (lanko)
Osvetlenie zadné Knog Blinder MOB Mr Chips
Knog
41,00 €
33,33 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 44 Lumen
Viditeľnosť: cca. 1200 m
Zdroj svetla:: 64 ks LED COB
Režimy: 5 režimov (3x blikanie a 2x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 2 / 6,1 / 2,6 / 2,7 / 54 hod.



