Detský bicykel 16" DRAG Rush 16 (Blue) DRAG
Popis produktu
Detský bicykel 16" DRAG Rush 16 je skvelý bicykel pre deti, ktoré milujú jazdu na bicykli. Je to pre nich najlepší spôsob ako zostať zdravý a zároveň sa zabaviť . To je dôvod, prečo detské bicykle DRAG sú špeciálne navrhnuté tak, aby deti už od útleho veku jazdili v pohodlí a bezpečí. KidFit Program Drag je charakteristický špeciálne konštruovanými komponentami na mieru, aby vyhovovali mladým jazdcom.Parametre
| Model | 2018 |
| Farba | Modrá/Zelená |
| Veľkosť rámu | 21,5 cm |
| Rám | Oceľový, Kid Fit |
| Vidlica | Pevná, oceľová |
| Riadidlá | Oceľové Kid Fit |
| Grip/Omotávka | Pro Grip s bezpečnostným ukončením |
| Hlavové zloženie | 1“, oceľové |
| Stredové zloženie | Zapuzdrené ložisko |
| Sedlo | DRAG Kid Fit 5091 |
| Kolesá | 16" |
| Plášť | Vee Tire VRB024, 16" x 2,125" |
| Príslušenstvo | Pomocné kolieska |
| Kľuka | Oceľová, 32 z. s krytom reťaze |
| Dĺžka kľuky | 102 mm |
| Kazeta/Pastorok | Voľnobežný, 16 z. |
| Reťaz | YBN S610 |
| Pedál | Plastový s odrazkou |
| Ráfik | 16" hliníkový |
| Predná brzda | Hliníková, V-brzda |
| Zadná brzda | Hliníková, V-brzda |
| Brzdové páčky | Plastová, dvojprstová, nastaviteľná |
| Predný náboj | Oceľový |
| Zadný náboj | Oceľový |
| Blatník predný/zadný | Áno/Áno |
| Hmotnosť | cca. 9,5 kg |
Súvisiace produkty
Akcia
Osvetlenie zadné BRN Basic
BRN
4,90 €
3,98 bez DPH
Skladom5,90 €Farba: Čierna
Zdroj svetla:: 3 ks LED
Režimy: 2 režimy (1x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie AAA (LR03)
Uchytenie: Adaptér ø 25 - 31,8 mm
Materiál: Plast
Blikačka zadná Force Toney USB 70 Lm
Force
13,00 €
10,57 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 70 Lumen
Zdroj svetla:: 1x CREE XP-E LED
Režimy: 3 režimy (2x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 3 - 6 hod
Rozmer: 55 x 32 x 23 mm
Akcia
Podsedlová kapsička Brooks Challenge Tool Bag (Green)
Brooks
81,00 €
65,85 bez DPH
Skladom95,00 €Farba: Zelená
Objem: cca. 0,5 L
Rozmer: 18 x 5 x 8 cm
Materiál: Prírodná koža
Hmotnosť: cca. 125 g
Mini pumpa Airbone ZT-702 Supernova (Blue)
Airbone
10,94 €
8,89 bez DPH
K dispozíciiFarba: Modrá
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 59 g
Dĺžka: 99 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV




