Detský bicykel 18" BBF Police BBF
Popis produktu
Detský bicykel 18" BBF Police je bicykel pre najmenšie deti s hliníkovým MTB rámom.Parametre
| Model | 2016 |
| Farba | Strieborná/Modrá |
| Veľkosť rámu | 29 cm |
| Rám | Hliníkový |
| Vidlica | Pevná, oceľová Hi-Ten |
| Grip/Omotávka | Gumenné s bezpečnostným ukončením |
| Kolesá | 18" |
| Príslušenstvo | Bočný stojan, odrazky, zvonček |
| Pedál | Plastový |
| Ráfik | 18" hliníkový |
| Predná brzda | Hliníková, V-brzda |
| Zadná brzda | Nábojová spätná brzda |
| Brzdové páčky | Plastové, dvojprstové |
| Predný náboj | Oceľový |
| Zadný náboj | Voľnobeh, spätná brzda |
| Blatník predný/zadný | Áno/Áno |
Súvisiace produkty
Akcia
Osvetlenie zadné Knog Plus (Black)
Knog
18,00 €
14,63 bez DPH
Skladom22,00 €Farba: Čierna
Svietivosť: 20 Lumen
Viditeľnosť: cca. 500 m
Zdroj svetla:: 20 ks LED COB
Režimy: 5 režimov (4x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 2 / 8,5 / 4,5 / 10 / 40 hod.
Osvetlenie zadné BRN Road Laser Security
BRN
15,00 €
12,20 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 2 ks LED
Režimy: 3 režimy (2x blikanie (len LED) a 1x trvalé svetlo)
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie AA (LR06)
Uchytenie: Adaptér ø 25 - 31,8 mm
Materiál: Plast
Zvonček mini Knog Oi Classic Small (Silver)
Knog
19,00 €
15,45 bez DPH
Farba: Čierna/Strieborná
Rozmer: 16 x 37 x 53 mm
Upínanie: 22,2 mm
Materiál: Plast/Oceľ
Hmotnosť: cca. 17 g
Podsedlová kapsička Zéfal Z Light Pack M
Zéfal
15,27 €
12,41 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Objem: cca. 0,9 L
Rozmer: 18 x 9,5 x 7 cm
Materiál: 420D Polyester
Hmotnosť: cca. 95 g



