Detský bicykel 20" DRAG Badger Fun (Orange) DRAG
Popis produktu
Detský bicykel 20" DRAG Badger Fun určený pre deti, ktoré začínajú brať cyklistiku vážne. Model Badger je novým modelom značky DRAG, ktorý je vyvinutý tak, aby bol na hranici medzi detským bicyklom a skutočným horským bicyklom pre dospelých. Má všetky vlastnosti „pravého“ horského bicykla, ale je plne uspôsobený technológiou KidFit Pro vyvinutou spoločnosťou DRAG - každý diel bicykla je navrhnutý a prispôsobený anatómii, rozmerom a distribúcii energie mladých jazdcov.Geometria rámu je špeciálne navrhnutá pre malých cyklistov, aby si mohli vychutnať potešenie z jazdy a dobrodružstva s bicyklom v celej svojej kráse.
Výška stredového zloženia a dĺžka kľúk sa prispôsobia proporciám tela dieťaťa, aby sa zabezpečilo správne držanie tela pri šliapaní a otáčaní. Poskytujú najlepšiu rovnováhu medzi správnou výškou sedadla a možnosťou sa postaviť na zem. Bicykel Drag Badger Fun má všetko potrebné pre začínajúceho cyklistu. Pamätáte si na svoj prvý bicykel? Pocit slobody a dobrodružstva? O tom je Badger.
Parametre
| Model | 2020 |
| Farba | Sivá/Oranžová |
| Veľkosť rámu | 26 cm |
| Rám | Hliníkový, DRAG Badger DB, Ultra Light, Alloy Hydroformed, Double Butted |
| Vidlica | Odpružená, SR Suntour XCT Jr 20, Coil soft spring, Lockout |
| Sedlovka | COX Flight, Alloy, 300 mm, 27,2 mm |
| Riadidlá | COX Rise Bar 31,8 MTB 600mm |
| Grip/Omotávka | COX VLG-1319 130mm |
| Predstavec | COX Rogue-R0 31.8/50mm |
| Hlavové zloženie | COX F101AM 1 1/8", 28,6-41-30 |
| Sedlo | DRAG Kidfit K16V |
| Prehadzovačka | Shimano RD-TX800 7 speed |
| Radenie | Shimano SL-M315, 7 speed |
| Kolesá | 20" |
| Plášť | Vee Tire Crown Gem 20×2.25 Multiple Purpose Compound |
| Kľuka | COX Alloy, 32 z. |
| Dĺžka kľuky | 127 mm |
| Kazeta/Pastorok | Shimano CS-HG200 7 Speed, 12/32 z. |
| Reťaz | YBN S50 6/7 Speed |
| Pedál | FP-803B 9/16" |
| Ráfik | 20" hliníkový |
| Predná brzda | Hydraulická kotúčová 160 mm |
| Zadná brzda | Hydraulická kotúčová 140 mm |
| Hmotnosť | cca. 10,1 kg |
Súvisiace produkty
Zámok opancierovaný lankový OnGuard Rottweiler 8026 Platinum
ONGUARD
28,00 €
22,76 bez DPH
Farba: Čierna
Rozmer: ø 20 mm (lanko s pancierom)
Materiál: Tvrdená oceľ
Hmotnosť: cca. 1009 g
Úroveň bezpečnosti: 50/100
Dĺžka: 1000 mm (lanko)
Osvetlenie predné s akumulátorom B&M IXON IQ Premium
Busch&Muller
116,18 €
94,46 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Svietivosť: 80 Lux
Režimy: 2 režimy trvalého svetla (80 Lux / 10 Lux)
Doba svietenia: cca. 5 / 20 hod.
Doba nabíjania: cca. 4 - 5 hod
Napájanie: 4 ks akumulátor
Akcia
Osvetlenie zadné Knog Mid Cobber
Knog
65,00 €
52,85 bez DPH
Skladom71,00 €Farba: Čierna
Svietivosť: 170 Lumen
Viditeľnosť: cca. 800 m
Zdroj svetla:: LED COB
Režimy: 8 režimov (6x blikanie a 2x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 2 / 3,5 / 2,5 / 6,5 / 4,5 / 2 / 4,5 / 100 hod.
Podsedlová kapsa M-Wave Rough Ride Saddle L (Neon Yellow)
M-Wave
35,00 €
28,46 bez DPH
SkladomFarba: Čierna/Žltá fluo
Objem: cca. 11 L
Rozmer: 53 x 13 x 15 cm
Materiál: Rip-Stop textília




