Detský bicykel 20" DRAG Alpha 20 (Black/Red) DRAG
Popis produktu
Detský bicykel 20" DRAG Alpha 20 je perfektný ľahký bicykel pre začínajúcich jazdcov. S ľahkým hliníkovým rámom, detskou veľkosťou riadidiel a nastaviteľnými brzdovými páčkami je model DRAG Alpha solídnym a spoľahlivým bicyklom šitým na mieru potrebám mladých jazdcov.Parametre
| Model | 2021 |
| Farba | Čierna/Červená |
| Rám | Hliníkový, Alpha |
| Vidlica | Pevná, hliníková |
| Grip/Omotávka | Pro Grip s bezpečnostným ukončením |
| Stredové zloženie | Zapuzdrené ložisko |
| Sedlo | DRAG Kid Fit |
| Kolesá | 20" |
| Plášť | Kenda 20" x 2,125" |
| Kľuka | Oceľová, 36 z. s krytom reťaze |
| Dĺžka kľuky | 127 mm |
| Kazeta/Pastorok | Voľnobežný, 16 z. |
| Reťaz | KMC Z410 |
| Pedál | Plastový |
| Ráfik | Hliníkový, Drag |
| Predná brzda | Hliníková, V-brzda |
| Zadná brzda | Hliníková, V-brzda |
| Brzdové páčky | Plastová, dvojprstová, nastaviteľná |
| Blatník predný/zadný | Áno/Áno |
| Hmotnosť | cca. 9,4 kg |
Súvisiace produkty
Akcia
Osvetlenie zadné Knog Plus (Black)
Knog
18,00 €
14,63 bez DPH
Skladom22,00 €Farba: Čierna
Svietivosť: 20 Lumen
Viditeľnosť: cca. 500 m
Zdroj svetla:: 20 ks LED COB
Režimy: 5 režimov (4x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 2 / 8,5 / 4,5 / 10 / 40 hod.
Podsedlová kapsička BRN Leather Saddle Bag (Black)
BRN
25,00 €
20,33 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: 15 x 4 x 9 cm
Materiál: Prírodná koža
Osvetlenie predné BRN Infinity Carbon
BRN
24,00 €
19,51 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 25 Lux/600 Lumen
Zdroj svetla:: CREE LED
Režimy: 2 režim trvalého svetla (Normal&Max)
Doba svietenia: cca. 12 hod.
Rozmer: 81 x 46 x 37 mm
Podsedlová kapsička NORCO Ohio Expandable Saddle Bag
Norco
28,00 €
22,76 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Objem: cca. 1,2 / 1,6 L
Rozmer: 10 x 10 x 20 cm
Materiál: Nylon
Hmotnosť: cca. 160 g



