Detský bicykel 20" DRAG Little Grace (Purple/Green) DRAG
Popis produktu
Detský bicykel 20" DRAG Little Grace je perfektný bicykel pre mladé dámy. Vďaka malým detským komponentom, ľahkému, atraktívnemu hliníkovému rámu a komfortnej geometrii poskytuje maximálny komfort, bezpečnosť a pôžitok pre vašu malú princeznú. Prehadzovačka so 6 prevodmi zvyšujú využitie tohto všestranného bicykla. V kombinácii so silnými dvojstennými ráfikmi a brzdami s pákami správnej veľkosti pre malé ruky bude tento bicykel nedeliteľnou súčasťou športovej zábavy.Parametre
| Model | 2019 |
| Farba | Fialová/Zelená |
| Veľkosť rámu | 25 cm |
| Rám | Hliníkový Little Grace 20 KidFit |
| Vidlica | Pevná, hliníková |
| Sedlovka | DTS-303, 27,2 mm, 250 mm |
| Riadidlá | DTS930, 540 mm |
| Predstavec | DTS-691, 22,2/40/150mm |
| Hlavové zloženie | FP-H501, 1" |
| Stredové zloženie | Thun GO, 119 mm |
| Sedlo | Drag KidFit SV-121 |
| Prehadzovačka | Shimano Tourney RD-TY21B |
| Radenie | Shimano Tourney SL-RS36, 6 st. |
| Kolesá | 20" |
| Plášť | Kenda K-879, 20" x 2,0" |
| Príslušenstvo | Bočný stojan |
| Kľuka | Prowheel A107PP, 32 z. S krytom prevodníka |
| Dĺžka kľuky | 120/140 mm, nastaviteľná dĺžka |
| Kazeta/Pastorok | Shimano MF-TZ20-6, 14 - 28 z. |
| Reťaz | YBN S20 |
| Pedál | Plastový FP-651 |
| Ráfik | Hliníkový, dutinkový Drag |
| Predná brzda | Hliníková, V-brzda Alhonga |
| Zadná brzda | Hliníková, V-brzda Alhonga |
| Brzdové páčky | Hliníková/plastová, dvojprstová Alhonga |
| Zadný náboj | Hliníkový, voľnobeh, 6 st. |
Súvisiace produkty
Podsedlová kapsička NORCO Utah Plus Active Serie
Norco
33,80 €
27,48 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Objem: 1,5 / 2,25 L
Rozmer: 25 x 12 x 8 cm
Hmotnosť: cca. 150 g
Zvonček mini Knog Oi Luxe Large (Silver)
Knog
39,90 €
32,44 bez DPH
Farba: Strieborná
Rozmer: 15 x 48 x 66 mm
Upínanie: 23,8 - 31,8 mm
Materiál: Nerez/Oceľ/Mosadz
Hmotnosť: cca. 46,5 g
Osvetlenie predné BRN Sensitive Carbon USB
BRN
39,50 €
32,11 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 30 Lux/700 Lumen
Zdroj svetla:: CREE LED
Doba svietenia: cca. 12 hod.
Rozmer: 81 x 46 x 37 mm
Napájanie: 3.7V - 1200 mAh Lithium
Zámok lankový ONGUARD Neon 8165 (Blue)
ONGUARD
7,76 €
6,31 bez DPH
Momentálne vypredanýFarba: Čierna/Modrá
Rozmer: ø 10 mm
Dĺžka: 1200 mm (lanko)



