Detský bicykel 24" DRAG Badger Fun (Orange) DRAG
Popis produktu
Detský bicykel 24" DRAG Badger Fun má odpruženú vidlicu navrhnutú špeciálne pre ľahkých cyklistov. Vidlica ponúka zdvih až 65 mm na vyhladenie nárazov a vibrácií v detských rukách. Hydraulické kotúčové brzdy majú prispôsobený výkon malému jazdcovi so špeciálne navrhnutými páčkami pre menšie dlane. Geometria rámu je navrhnutá pre malých cyklistov, aby si mohli užiť pôžitok z jazdy a dobrodružstva s bicyklom v celej jeho kráse. Výška stredovej konzoly a dĺžka kľuky sú prispôsobené proporciám tela dieťaťa tak, aby zabezpečili správne držanie tela pri pedálovaní a riadení. Poskytujú najlepšiu rovnováhu medzi správnou výškou sedadla a dosiahnutí na zem.Badger je nový model DRAG, ktorý je vyvinutý tak, aby bol na hranici medzi detským bicyklom a skutočným horským bicyklom pre dospelých. Má všetky vlastnosti „skutočného“ horského bicykla, ale je plne prispôsobený technológiou KidFit Pro vyvinutou spoločnosťou DRAG – každý komponent je premyslený a prispôsobený anatómii, proporciám a rozloženiu sily mladých jazdcov.
Parametre
| Farba | Sivá/Oranžová |
| Veľkosť rámu | 31 cm |
| Rám | Hliníkový, DRAG Badger SL, Ultra light, Alloy Hydroformed, Double Butted |
| Vidlica | Odpružená, SR Suntour XCT Jr 24, Coil Soft Spring, Lockout |
| Sedlovka | COX Flight, Alloy, 300 mm, 27,2 mm |
| Riadidlá | Hliníkové, KidFit SL 25,4/560 mm |
| Grip/Omotávka | COX VLG-1319 130 mm |
| Predstavec | Hliníkový, KidFit SL Alloy 25,4/35 mm |
| Hlavové zloženie | COX F101AM 1 1/8", 28,6-41-30 |
| Sedlo | DRAG Kidfit K16V |
| Prehadzovačka | Shimano RD-TY200, 7 st. |
| Radenie | Shimano SL-M315, 7 st. |
| Kolesá | 24", Hand Built, Loose Balls |
| Plášť | Vee Tire Speedster 20 × 2,0 Multiple Purpose Compound |
| Kľuka | Hliníková, KidFit SL, 32 z., 140 mm |
| Kazeta/Pastorok | Shimano CS-HG200 7 st., 12/32 z. |
| Reťaz | YBN S50 6/7 Speed |
| Pedál | FP-803B, 9/16″ |
| Ráfik | 24" hliníkový |
| Predná brzda | Kotúčová, hydraulická, kotúč 160 mm |
| Zadná brzda | Kotúčová, hydraulická, kotúč 140 mm |
| Hmotnosť | cca. 12 kg |
Súvisiace produkty
Zámok lankový OnGuard Neon Bull 8241 (Black)
ONGUARD
18,00 €
14,63 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: ø 8 mm (zámok)
Dĺžka: 1200 mm (lanko)
Priemer: ø 10 mm (lanko)
Mini pumpa XLC PU-R01 Race
XLC
13,00 €
10,57 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Materiál: Hliník
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: SV
Zvonček mini XLC Retro DD-M04
XLC
11,27 €
9,16 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Upínanie: ø 25,4 - 31,8 mm
Materiál: Hliník
Akcia
Podsedlová kapsička Brooks D-Shaped Tool Bag (Antique Brown)
Brooks
79,00 €
64,23 bez DPH
Skladom120,00 €Farba: Prírodná hnedá
Objem: cca. 0,4 L
Rozmer: 17 x 5 x 10 cm (vonkajšie puzdro)
Materiál: Prírodná koža
Hmotnosť: cca. 225 g













