Juniorský cestný bicykel 26" Drag Ignite (Orange/Black) DRAG
Popis produktu
Juniorský cestný bicykel 26" Drag Ignite poteší každé dieťa, ktoré sa chce podobať cestným profi cyklistom. Na toto pamätala aj značka Drag, ktorá vytvorila model Ignite pre naplnenie vášne začínajúcich mladých jazdcov, ktorí sú príliš malí na klasický závodný bicykel. Našou stratégiou bolo spojiť najlepšie vlastnosti testované s našimi modelmi pre dospelých s geometriou a pohodlím potrebným pre juniorských pretekárov.Parametre
| Farba | Oranžová/Čierna |
| Veľkosť rámu | 44 cm |
| Rám | Hiníkový, Ignite Hydroformed |
| Vidlica | Pevná, hliníková, Hydroformed |
| Sedlovka | COX 6061, 27,2x300 mm |
| Riadidlá | COX Flight SE, 135 mm drop, 90 mm reach |
| Grip/Omotávka | COX Logo Bar Tape, Black |
| Predstavec | COX Invert, 31,8 mm |
| Hlavové zloženie | COX Components ZS41/28.6 lZS41/40 |
| Stredové zloženie | VP BC73 BSA, 68/113mm |
| Sedlo | COX Ignite, KidFit Pro |
| Presmykač | Shimano Claris FD-R2000, clamp-on |
| Prehadzovačka | Shimano Claris RD-R2000-SS, 8 st. |
| Radenie | Microshift SB-R482, 2 × 8 st., Junior Hands Specific |
| Kolesá | DRAG Hand built, Double Wall, Loose Bearings |
| Plášť | Vee Tire Apache Chief 26 × 1,0" (25-559) |
| Príslušenstvo | Bočný stojan, zvonček |
| Kľuka | COX KidFit Pro Alloy Crank, 42/34 z., 152 mm |
| Kazeta/Pastorok | Micro Shift CS0-H081, 8 st., 12/28 z. |
| Reťaz | Yaban S8 |
| Ráfik | 26" hliníkový, dutinkový |
| Predná brzda | COX Alloy, Dual Pivot |
| Zadná brzda | COX Alloy, Dual Pivot |
| Hmotnosť | cca. 9,6 kg |
Súvisiace produkty
Podsedlová kapsa M-Wave Rough Ride Saddle L (Neon Yellow)
M-Wave
35,00 €
28,46 bez DPH
SkladomFarba: Čierna/Žltá fluo
Objem: cca. 11 L
Rozmer: 53 x 13 x 15 cm
Materiál: Rip-Stop textília
Zvonček mini XLC DD-M12 (Orange)
XLC
7,00 €
5,69 bez DPH
SkladomFarba: Oranžová
Upínanie: ø 22,2 mm
Materiál: Plast/Mosadz
Priemer: 36 mm
Osvetlenie predné Knog Blinder X
Knog
39,90 €
32,44 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 200 Lumen
Zdroj svetla:: LED COB
Režimy: 8 režimov
Doba svietenia: 2,5 hod (High Steady) / 60 hod ECO Flash)
Rozmer: 43 x 43 x 46 mm
Osvetlenie zadné Knog Plug Rear (Black)
Knog
24,00 €
19,51 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 250 Lumen / 10 Lumen
Zdroj svetla:: 1 ks LED / 1 ks LED
Režimy: 5 režimov (3x blikanie a 2x trvalé svetlo) / 5 režimov (4x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 1,5 / 3,5 / 4,5 / 16 / 240 hod. / 3 / 6 / 20 / 16,5 / 100 hod.
Rozmer: 43 x 33 x 70 mm / 40 x 33 x 40 mm













