Mestský bicykel BBF Oslo Men 2021 (Black) BBF
Popis produktu
Mestský bicykel BBF Oslo je najpredávanejším modelom značky BBF. Získa si Vás nielen svojim vzhľadom, ale aj svoju príjemnou cenou.Parametre
| Model | 2021 |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť rámu | 50 cm |
| Rám | Oceľový, zváraný "Turist Sport" |
| Vidlica | Pevná, Unicrown |
| Kolesá | 28" |
| Plášť | Impac Big Pac, Čierne |
| Osvetlenie vpredu | Trelock Mini LS592 LED / AXA Spark |
| Ráfik | 28" hliníkový |
| Predná brzda | V-brzda hliníková |
| Zadná brzda | Spätná brzda v náboji |
| Predný náboj | Shimano, s dynamom |
| Zadný náboj | So spätnou brzdou |
| Blatník predný/zadný | Áno/Áno |
| Nosič predný/zadný | Nie/Áno |
| Odporúčaná nosnosť | do 120 kg |
| Hmotnosť | cca. 17,5 kg |
Súvisiace produkty
Osvetlenie predné BRN Vintage Eye 50 (Black)
BRN
16,00 €
13,01 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 1 ks LED
Režimy: 3 režimy
Napájanie: 4x Batérie AA (nie sú súčasťou balenia)
Materiál: Plast
Blikačka zadná Force Crystal
Force
8,70 €
7,07 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 3x 10 Lumen
Zdroj svetla:: 3x LED
Režimy: 3 režimy (2x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 50 / 60 / 30 hod
Rozmer: 63 x 43 x 37 mm
Podsedlová kapsička Brooks Scape Saddle Pocket Bag (Green)
Brooks
45,00 €
36,59 bez DPH
SkladomFarba: Zelená
Objem: cca. 0,7 L
Rozmer: 15 x 5,5 x 8 cm
Materiál: 50.000 mm Waterproof Fabric
Hmotnosť: cca. 70 g
Mini pumpa SKS Airflex Explorer (Black)
SKS
31,50 €
25,61 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník/Plast
Hmotnosť: cca. 132 g
Dĺžka: 205 mm
Tlak: max. 5 bar / 73 psi
Typ ventilu: AV/SV



