Mestský bicykel BBF Oslo Lady (Black) BBF
Popis produktu
Mestský bicykel BBF Oslo Lady je najpredávanejším modelom značky BBF. Získa si Vás nielen svojim vzhľadom, ale aj svoju príjemnou cenou.Parametre
| Model | 2016 |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť rámu | 48 cm |
| Rám | Oceľový, zváraný |
| Vidlica | Unicrown |
| Kolesá | 28" |
| Plášť | Čierne |
| Osvetlenie vpredu/vzadu | Trelock Mini LS592 LED / AXA Spark |
| Ráfik | 28" hliníkový |
| Predná brzda | V brzda hliníková |
| Zadná brzda | Spätná brzda v náboji |
| Predný náboj | Shimano, s dynamom |
| Zadný náboj | So spätnou brzdou |
| Blatník predný/zadný | Áno/Áno |
| Nosič predný/zadný | Nie/Áno |
Súvisiace produkty
Podsedlová kapsička Brooks Challenge Tool Bag (Honey)
Brooks
95,00 €
77,24 bez DPH
Farba: Medová
Objem: cca. 0,5 L
Rozmer: 18 x 5 x 8 cm
Materiál: Prírodná koža
Hmotnosť: cca. 125 g
Akcia
Detská sedačka zadná Bellelli Mr. Fox B-Fix (Dark Grey)
Bellelli
45,00 €
36,59 bez DPH
Skladom63,00 €Farba: Tmavosivá/Červená
Uchytenie: ø 28 - 60 mm
Nosnosť: max. 22 kg
Zvonček klasik BRN Anita 50 (Silver)
BRN
18,00 €
14,63 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Upínanie: ø 22,2 mm
Materiál: Mosadz/Hliník
Priemer: 50 mm
Košík predný KlickFix Uni White
KlickFix
28,59 €
23,24 bez DPH
K dispozíciiFarba: Biela
Objem: cca. 16 L
Rozmer: 35 x 26 x 25 cm
Upínanie: KlickFix adaptér
Materiál: Oceľové pletivo
Hmotnosť: cca. 1000 g



