Mestský bicykel BBF Oslo Lady (Bordeaux) BBF
Popis produktu
Mestský bicykel BBF Oslo Lady je najpredávanejším modelom značky BBF. Získa si Vás nielen svojim vzhľadom, ale aj svoju príjemnou cenou.Parametre
| Model | 2021 |
| Farba | Bordová |
| Veľkosť rámu | 45 cm |
| Rám | Oceľový, zváraný |
| Vidlica | Unicrown |
| Kolesá | 26" |
| Plášť | Čierne |
| Osvetlenie vpredu/vzadu | Axa Echo 15 / AXA Slim |
| Ráfik | 26" hliníkový |
| Predná brzda | V-brzda hliníková |
| Zadná brzda | Spätná brzda v náboji |
| Predný náboj | Shimano, s dynamom |
| Zadný náboj | So spätnou brzdou |
| Blatník predný/zadný | Áno/Áno |
| Nosič predný/zadný | Nie/Áno |
Súvisiace produkty
Multi náradie Force Hobby 8
Force
7,00 €
5,69 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Rozmer: 75 x 38 x 28 mm
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 79 g
Náradie: 5 inbusových kľúčov 2/3/4/5/6 mm 1 Torx kľúč T25 1 plochý skrutkovač 1,0 x 5 mm 1 krížový skrutkovač PH1
Počet funkcii: 8
Mini pumpa Zéfal Air Profil Micro (Black)
Zéfal
17,70 €
14,39 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 88 g
Dĺžka: 165 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV
Detská sedačka zadná Polisport Groovy CFS (Green)
Polisport
65,00 €
52,85 bez DPH
Farba: Zelená
Rozmer: 400 x 715 x 439 mm
Rozmer kolies: 26" a 28"
Uchytenie: 120 - 175 mm
Rozmer rúrok nosiča: 10 - 16 mm
Nosnosť: max. 25 kg
Akcia
Osvetlenie predné s dynamom BRN Dinablock
BRN
8,00 €
6,50 bez DPH
Skladom13,00 €Farba: Čierna
Zdroj svetla:: 7 ks LED
Napájanie: Dynamo (zabudované)
Materiál: Plast



