Nákladná trojkolka BBF Dreirad 24"/26" (Silver) BBF
Popis produktu
Nákladná trojkolka BBF Dreirad odvezie všetko, čo potrebujete a zabezpečuje bezpečnú a pohodlnú mobilitu pri každodennom nákupe. Maximálnu ergonómiu pri jazde zabezpečuje nastaviteľný predstavec. Zadný košík pre náklad má rozmer: 55 cm x 48 cm x 30 cm. Zadná oska s diferenciálom.Parametre
| Model | 2017 |
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť rámu | 48 cm |
| Rám | Oceľový |
| Vidlica | Pevná, oceľová Unicrown |
| Predstavec | Hliníkový, nastaviteľný |
| Rozmer | 185 x 73 x 115 cm |
| Radenie | Sturmey Archer 5 st. |
| Kolesá | 24" / 26" |
| Plášť | Čierne |
| Osvetlenie vpredu | LED dynamo |
| Osvetlenie vzadu | LED s parkovacím svetlom |
| Ráfik | 24" / 26" hliníkový |
| Predná brzda | Hliníková V-brzda |
| Zadná brzda | Spätná brzda v náboji |
| Predný náboj | Hliníkový |
| Zadný náboj | Sturmey Archer 5 st., spätná brzda |
| Blatník predný/zadný | Áno/Áno |
| Nosič predný/zadný | Nie/Áno |
| Odporúčaná nosnosť | max. 25 kg (náklad) / max. 120 kg (celkom) |
| Nástupná výška | 45 cm |
Súvisiace produkty
Akcia
Osvetlenie zadné BRN Basic
BRN
4,90 €
3,98 bez DPH
Skladom5,90 €Farba: Čierna
Zdroj svetla:: 3 ks LED
Režimy: 2 režimy (1x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie AAA (LR03)
Uchytenie: Adaptér ø 25 - 31,8 mm
Materiál: Plast
Kapsa na nosič bočná BRN Himalaya (Mimetic)
BRN
46,00 €
37,40 bez DPH
Farba: Kamufláž
Objem: cca. 20 L
Rozmer: 30 x 45/61 x 10 cm
Materiál: Tarpaulin 500D
Prevedenie: IPX6
Nosnosť: max. 20 kg
U - zámok OnGuard Neon Arco 8154 (Orange)
ONGUARD
23,50 €
19,11 bez DPH
Farba: Čierna/Neónová oranžová
Rozmer: 115 x 292 x 11 mm (š x v x ø)
Materiál: Tvrdená oceľ/Guma
Dĺžka: 1200 mm (lanko)
Priemer: ø 10 mm (lanko)
Mini pumpa M-Wave Air Midget (Silver)
M-Wave
16,90 €
13,74 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 68 g
Dĺžka: 120 mm
Tlak: max. 6,2 bar / 90 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV




