Nákladný bicykel BBF Bakfiets BBF
Popis produktu
Nákladný bicykel BBF Bakfiets odvezie všetko, čo potrebujete a zabezpečuje bezpečnú a pohodlnú mobilitu pri každodennom rozvoze tovaru. Predná bedňa pre náklad má rozmer: 86 cm x 60 cm x 48 cm. Zadná oska s diferenciálom.Parametre
| Model | 2017 |
| Farba | Čierna/Hnedá |
| Veľkosť rámu | 38 cm |
| Rám | Oceľový |
| Rozmer | 215 x 93 x 98 cm |
| Radenie | Shimano Nexus 7 st. |
| Kolesá | 20" / 24" |
| Plášť | Čierne |
| Ráfik | 20" / 24" hliníkový |
| Predná brzda | Hliníková V-brzda |
| Zadná brzda | Spätná brzda v náboji |
| Predný náboj | Hliníkový |
| Zadný náboj | Shimano Nexus 7 st., spätná brzda |
| Blatník predný/zadný | Áno/Áno |
| Nosič predný/zadný | Áno/Áno |
| Odporúčaná nosnosť | max. 40 kg (náklad) |
| Hmotnosť | cca. 40 kg |
| Nástupná výška | 20 cm |
Súvisiace produkty
Olej na reťaz Dr. Wack F100 (100 ml)
Dr. Wack
13,00 €
10,57 bez DPH
SkladomObjem: 100 ml
Prevedenie: Sprej
Pumpa stojanová SKS Airworx 10.0 (Orange)
SKS
38,00 €
30,89 bez DPH
SkladomFarba: Oranžová
Materiál: Oceľ/Plast
Výška: 665 mm
Tlak: max. 10 bar / 144 psi
Typ ventilu: AV/DV/SV
Zvonček mini XLC DD-M07 (White)
XLC
7,86 €
6,39 bez DPH
K dispozíciiFarba: Biela/Čierna
Upínanie: Gumený krúžok
Materiál: Hliník/Plast
U - zámok OnGuard Neon Arco 8154 (Blue)
ONGUARD
23,50 €
19,11 bez DPH
Farba: Čierna/Modrá
Rozmer: 115 x 292 x 11 mm (š x v x ø)
Materiál: Tvrdená oceľ/Guma
Dĺžka: 1200 mm (lanko)
Priemer: ø 10 mm (lanko)



