Touringový bicykel Aventon Kijote (Charcoal Skid) Aventon
Veľkosť rámu
Popis produktu
Touringový bicykel Aventon Kijote je správnou dušou dobrodružstva. Predstavuje mnoho ciest, ktoré s ním môžete pokoriť, či už sú divoké alebo veľmi jednoduché. Či už si vyberiete málo jazdený chodník alebo asfaltovú cestu pre maximálnu rýchlosť, Aventon Kijote bude vždy verným spoločníkom. Vďaka mechanickým kotúčovým brzdám a pevnému, ale zároveň pohodlnému oceľovému rámu je Aventon Kijote pripravený na čokoľvek.Parametre
| Farba | Tmavosivá |
| Veľkosť rámu | 58 cm, 56 cm, 54 cm, 52 cm |
| Rám | 4130 CrMo oceľový Double-Butted |
| Vidlica | 4130 CrMo oceľová |
| Sedlovka | Hliníková, 27,2 x 350 mm |
| Riadidlá | Hliníkové cestné, 31,8mm |
| Predstavec | Hliníkový 3D Forged Alloy 31,8 x 28,6 mm, + 7° |
| Hlavové zloženie | A-Head, 1 1/8" Zerostack |
| Stredové zloženie | Hollowtech II Style |
| Sedlo | Aventon Performance |
| Presmykač | Shimano Claris 2 st. |
| Prehadzovačka | Shimano Claris 8 st. |
| Radenie | Shimano Claris 2x8 st. |
| Kolesá | 28" |
| Plášť | Kenda Small Block 8, 700 x 35C DTC |
| Kľuka | Hliníková, Hollow Spindle, 50/34 z. |
| Kazeta/Pastorok | Shimano 8 st., 11/32 z. |
| Ráfik | Hliníkový, dutinkový |
| Predná brzda | Kotúčová, mechanická, Tektro Mira MD-C400, 160 mm |
| Zadná brzda | Kotúčová, mechanická, Tektro Mira MD-C400, 160 mm |
| Brzdové páčky | Shimano Claris |
| Hmotnosť | 12,7 kg (M) |
Súvisiace produkty
Olej na reťaz Dr. Wack F100 E-Bike (50 ml)
Dr. Wack
10,50 €
8,54 bez DPH
SkladomObjem: 50 ml
Prevedenie: Fľaštička s kvapátkom
Zvonček klasik BTA Ding Dong Kids Paint (Blue)
BTA
4,90 €
3,98 bez DPH
SkladomFarba: Modrá
Upínanie: ø 22,2 mm
Materiál: Oceľ
Priemer: 60 mm
Zvonček mini Widek Paperclip Bell (Black)
Widek
4,00 €
3,25 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Upínanie: 22,2 mm
Materiál: Oceľ/Plast
Hmotnosť: cca. 30 g
Priemer: 35 mm
Multi náradie SKS Tom 18
SKS
22,90 €
18,62 bez DPH
SkladomFarba: Čierna/Strieborná
Rozmer: 7,3 x 2,1 x 4,8 cm
Materiál: CrV oceľ/Nerez
Hmotnosť: cca. 184 g
Náradie: 6 imbusových kľúčov 2,5/3/4/5/6/8 mm 1 krížovy skrutkovač 1 plochý skrutkovač 2 centrovacie kľúče G14/G15 2 Montpáky na plášte 1 otvárač na fľaše 1 Torx kľúč T25 1 Roztláčač piestov kotúčovej brzdy
Počet funkcii: 18


















