Touringový bicykel Cinelli Hobootleg Easy Travel 2021 (Brown) Cinelli
Popis produktu
Touringový bicykel Cinelli Hobootleg Easy Travel je určený pre tých, ktorí uprednostňujú združené STI páky pred páčkovým radením na konci riadidiel a ľahšie nosiče pre nenáročné cestovanie. Rovnaká kľuka s troma prevodníkmi (50/39/30) a 9 st. radenie Shimano s kazetou 11 - 34 z. ako pri staršej verzii. Od použitia oceľových rúrok Columbus, cez lakovanie, vonkajšie vedenie laniek pre ľahšiu údržbu, cez riadidlá Cinelli, až po cestovnú geometriu rámu, neexistuje na bicykli žiaden detail, ktorý by nebol obsedantne vyladený, testovaný a zdokonalený, aby bol bicykel pripravený kdekoľvek cestovať a nesklamať.Oceľový rám z rúrok Columbus Cromor so špeciálne nanesenou farbou na vnútorný a vonkajší povrch rámu mimoriadne rovnomernej hrúbky, chráni rám pred vznikom korózie.
Parametre
| Model | 2021 |
| Farba | Hnedá |
| Veľkosť rámu | L / 58 cm |
| Rám | Oceľový, Columbus Cromor Double Butted |
| Vidlica | Oceľová, Columbus CrMo 1 1/8" |
| Sedlovka | Cinelli 6061, 27,2 x 350 mm |
| Riadidlá | Cinelli Bootleg Handlebar, Ø 31,8, Drop 116mm Reach 75mm, Flare Angle 10° |
| Grip/Omotávka | Cinelli Cork Ribbon |
| Predstavec | Cinelli Bootleg 6061 Ø 31,8 mm |
| Hlavové zloženie | EC 34/28,6 | EC 34/30 |
| Stredové zloženie | FSA / BSA 68mm |
| Sedlo | WTB Volt |
| Presmykač | Shimano Sora FD-R3030 |
| Prehadzovačka | Shimano Sora RD-3000, 9 st. |
| Radenie | Shimano Sora ST-RD3000 |
| Kolesá | 28" |
| Plášť | KENDA Flintridge, 700x35c |
| Kľuka | FSA Tempo 50/39/30 z. |
| Kazeta/Pastorok | Shimano 9 st., 11 - 34 z. |
| Reťaz | KMC Z9 |
| Predná brzda | TRP MD-C605C, kotúč TR160 160 mm |
| Zadná brzda | TRP MD-C605C, kotúč TR160 160 mm |
| Brzdové páčky | Shimano Sora ST-RD3000 |
| Blatník predný/zadný | Áno/Áno |
| Hmotnosť | cca. 12,6 kg (M) |
| Svetlosť rámu | 700 x 40c (s blatníkom) |
| Svetlosť vidlice | 700 x 40c (s blatníkom) |
Súvisiace produkty
Detská sedačka zadná HAMAX Siesta (Grey/Black)
Hamax
99,64 €
28.05.24
81,01 bez DPH
K dispozícii po:28.05.24
Farba: Sivá/Čierna
Rozmer: 48 x 39 x 71 cm
Uchytenie: ø 28 - 40 mm
Materiál: Polypropylén
Hmotnosť: cca. 4,3 kg
Nosnosť: max. 22 kg
Zvonček mini XLC DD-M12 (Orange)
XLC
7,00 €
5,69 bez DPH
SkladomFarba: Oranžová
Upínanie: ø 22,2 mm
Materiál: Plast/Mosadz
Priemer: 36 mm
Kapsa na nosič dvojitá Basil Wanderlust Double Bag (Black)
BASIL
37,93 €
30,84 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna/Farebná
Rozmer: 36 x 14 x 41 cm
Hmotnosť: cca. 2,17 kg
Nosnosť: max. 2 x 5 kg
Mini pumpa Zéfal Air Profil Micro (Black)
Zéfal
17,70 €
14,39 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 88 g
Dĺžka: 165 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV









