Single Speed bicykel Aventon Mataro (Midnight Blue) Aventon
Veľkosť rámu
Popis produktu
Aktualizovaný single Speed bicykel Aventon Mataro, ktorý prekonáva svoju reputáciu - športovo agresívna geometria rámu a niekoľko noviniek, ktoré určite oceníte.Rám vyrobený z ľahkej zliatiny 6061 s hladkými zvarmi. Musíte vidieť, aby ste uverili. Kužeľová hlavová rúrka znamenajú väčšiu pevnosť a istotu riadenia pri zatáčaní vysokou rýchlosťou. Jedným z najlepších prvkov je nová karbónová aero sedlovka. Je ľahká, pevná a vyzerá úúúžasne. Môžete skúsiť porovnávať, ale nikde inde nenájdete takúto kvalitu.
Dodáva sa spolu s prednou a zadnou brzdou.
Parametre
| Farba | Modrá |
| Veľkosť rámu | 52 cm, 55 cm, 49 cm, 61 cm, 58 cm |
| Rám | Hliníkový, Aventon Mataro Double-Butted 6061 Aluminum Alloy |
| Vidlica | Karbónová Aventon s hliníkovým stĺpikom |
| Sedlovka | Karbónová, Aventon Aero Carbon Seatpost |
| Riadidlá | Hliníkové Aventon Push Drop Bars 31.8mm x 400 mm |
| Grip/Omotávka | Velo Plush |
| Predstavec | Aventon Push 3D Forged Alloy, +/- 7° |
| Hlavové zloženie | A-Head, 28,6 x 41,8 x 30 mm, utesnené |
| Stredové zloženie | VP 68x103 mm, utesnené |
| Sedlo | Aventon Push Aero Race |
| Kolesá | 28" |
| Plášť | Kenda Kriterium 700 x 25C |
| Kľuka | Hliníková, Aventon Push Forged Alloy, 48 z. |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Kazeta/Pastorok | 15 z. Fixed / 16 z. voľnokolo |
| Ráfik | Hliníkový 28", 30 mm |
| Predná brzda | Hliníková, cestná |
| Zadná brzda | Hliníková, cestná |
| Zadný náboj | Flip-Flop |
| Hmotnosť | 8,4 kg (55 cm) |
Súvisiace produkty
Podsedlová kapsička NORCO Utah Active Serie
Norco
29,40 €
23,90 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Objem: cca. 1,5 L
Rozmer: 25 x 12 x 8 cm
Hmotnosť: cca. 125 g
Podsedlová kapsička Zéfal Z Light Pack M
Zéfal
15,27 €
03.06.26
12,41 bez DPH
K dispozícii po:03.06.26
Farba: Čierna
Objem: cca. 0,9 L
Rozmer: 18 x 9,5 x 7 cm
Materiál: 420D Polyester
Hmotnosť: cca. 95 g
Plášť 28" Planet Air Traditional (35-622/Black&Brown)
Planet Air
12,00 €
9,76 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 35-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Prevedenie: Drôt
Max. tlak vzduchu: max. 6,0 bar
Plášť 28" Continental Ride Tour (47-622/Black)
Continental
21,52 €
17,50 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 47-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,75"
Hmotnosť: cca. 900 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 3/180











