Single Speed bicykel Checker Pig Track Pig Ltd. (Black) Checker Pig
Popis produktu
Single Speed bicykel Checker Pig Track Pig Ltd. je jednorýchlostný bicykel z limitovanej verzie klasického modelu značky Checker Pig. Rám a vidlica bicykla sú vyrobené z vysoko kvalitných oceľových rúrok. Flip-flop náboj zadného kolesa umožňuje jazdu s pevným prevodom alebo voľnobežkou. Perfektný bicykel na dráhu, do práce alebo len tak do mesta. Push the pedal and ride hard!Parametre
| Model | 2017 |
| Farba | Čierna matná |
| Veľkosť rámu | 58 cm |
| Rám | Oceľový |
| Vidlica | Pevná, oceľová |
| Presmykač | Nie |
| Prehadzovačka | Nie |
| Kolesá | 28" |
| Plášť | Innova |
| Osvetlenie vpredu | Nie |
| Osvetlenie vzadu | Nie |
| Ráfik | Rodi Airline 4 |
| Predná brzda | Hliníková ráfiková cestná Promax RC-452 |
| Zadná brzda | Hliníková ráfiková cestná Promax RC-452 |
| Predný náboj | Hliníkový, Formula |
| Zadný náboj | Hliníkový, Flip-Flop Formula |
| Blatník predný/zadný | Nie/Nie |
| Nosič predný/zadný | Nie/Nie |
| Hmotnosť | cca. 9,8 kg |
Súvisiace produkty
Plášť 28" BRN City Gravel (35-622)
BRN
17,00 €
13,82 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 35-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Prevedenie: Drôt
Max. tlak vzduchu: 3,5 - 5,5 bar
Olej na reťaz Dr. Wack F100 (100 ml)
Dr. Wack
13,00 €
10,57 bez DPH
SkladomObjem: 100 ml
Prevedenie: Sprej
Plášť 28" Michelin WorldTour (35-622/Black&Transparent)
Michelin
15,00 €
12,20 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 35-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Hmotnosť: cca. 635 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 22
Držiak smartphonu M-Wave I-Phone/Smartphone Bracket
M-Wave
9,80 €
7,97 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Upínanie: ø 21 - 32 mm
Materiál: Plast




