Single Speed bicykel Checker Pig Alley Pig (Black) Checker Pig
Popis produktu
Single Speed bicykel Checker Pig Alley Pig je jednorýchlostný bicykel, ktorý zapôsobí svojim dizajnom ako aj skvelým vyhotovením do posledného detailu. Rám a vidlica bicykla sú vyrobené z vysoko kvalitných Cr-Mo rúrok špeciálne pripravených pre Checker Pig. Flip-flop náboj zadného kolesa umožňuje jazdu s pevným prevodom alebo voľnobežkou. Perfektný bicykel na dráhu, do práce alebo len tak do mesta.Parametre
| Model | 2020 |
| Farba | Čierna/Biela |
| Veľkosť rámu | 52 cm |
| Rám | CroMo oceľ |
| Vidlica | Pevná, oceľová CrMo |
| Presmykač | Nie |
| Prehadzovačka | Nie |
| Kolesá | 28" |
| Plášť | Innova |
| Osvetlenie vpredu | Nie |
| Osvetlenie vzadu | Nie |
| Ráfik | Hilníkový, CP Track |
| Predná brzda | Hliníková ráfiková cestná Tektro |
| Zadná brzda | Hliníková ráfiková cestná Tektro |
| Predný náboj | Hliníkový, Track |
| Zadný náboj | Hliníkový, 1 st. Flip-Flop |
| Blatník predný/zadný | Nie/Nie |
| Nosič predný/zadný | Nie/Nie |
| Hmotnosť | cca. 9,4 kg |
Súvisiace produkty
Kapsička smartphonu KlickFix PhoneBag Tour S
KlickFix
41,98 €
34,13 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Objem: cca. 0,4 L
Rozmer: 4,5 x 17,5 x 8,5 cm
Upínanie: KlickFix Quad Mini adaptér / 15 - 60 mm
Hmotnosť: cca. 80 g
Nosnosť: max. 1 kg
Zvonček klasik BRN Anita 50 Clapper (Silver)
BRN
13,00 €
10,57 bez DPH
Farba: Strieborná
Upínanie: ø 22,2 mm
Materiál: Mosadz/Hliník
Priemer: 50 mm
Podsedlová kapsička Thule Shield Seat Bag S (Black)
Thule
26,00 €
21,14 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Objem: cca. 0,7 L
Rozmer: 9,9 x 13 x 25 cm
Materiál: Nylon
Hmotnosť: cca. 100 g
Prevedenie: IP54
U - zámok OnGuard Pitbull LS 8002
ONGUARD
37,00 €
30,08 bez DPH
SkladomFarba: Čierna/Žltá
Rozmer: 115 x 292 x 14 mm (š x v x ø)
Materiál: Tvrdená oceľ/Guma
Hmotnosť: cca. 1800 g
Úroveň bezpečnosti: 80/100



