Single Speed bicykel Cinelli Gazzetta 2021 Cinelli
Veľkosť rámu
Popis produktu
Single Speed bicykel Cinelli Gazzetta 2021 je špičkový mestský bicykel s pevným prevodom, nenáročný na údržbu a neuveriteľnou všestrannosťou. Geometria rámu je optimalizovaná tak, aby sa získalo nové rozdelenie veľkosti rámu, ktorých počet klesol zo 6 na 5 veľkostí. Preferovaný cyklo kuriérmi a obľúbený tiež ako bicykel do práce.Obrázky slúžia iba na prezentáciu produktu. Niektoré technické údaje sa môžu líšiť.
Parametre
| Model | 2021 |
| Farba | Modrá |
| Veľkosť rámu | XL / 59 cm, S / 50 cm, L / 56 cm, XS / 47 cm, M / 53 cm |
| Rám | Oceľový, Columbus Cromor Double Butted |
| Vidlica | Oceľová, Columbus CrMo |
| Sedlovka | Hliníková 6061, Cinelli Ø 27,2 mm |
| Riadidlá | Hliníkové 6061, Cinelli Flat Bar 680 mm |
| Grip/Omotávka | Velo Grip Rubber |
| Predstavec | Hliníkový 6061, Cinelli Ø 31,8 mm |
| Hlavové zloženie | EC34/28,6 | EC 34/30 |
| Stredové zloženie | FSA / BSA 68 mm |
| Sedlo | Cinelli Selle San Marco Era |
| Kolesá | 28" |
| Plášť | Duro Hypersonic 700 x 25 mm |
| Kľuka | Lasco 46 z. |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Kazeta/Pastorok | 17 z. Fixed / 18 z. voľnokolo |
| Reťaz | KMC Z510 |
| Predná brzda | Promax RC-452 |
| Zadný náboj | Flip-Flop |
| Hmotnosť | cca. 9,5 kg (M) |
| Svetlosť rámu | 700 x 35C |
| Svetlosť vidlice | 700 x 35C |
Súvisiace produkty
U - zámok OnGuard Neon Arco 8154 (Orange)
ONGUARD
23,50 €
19,11 bez DPH
Farba: Čierna/Neónová oranžová
Rozmer: 115 x 292 x 11 mm (š x v x ø)
Materiál: Tvrdená oceľ/Guma
Dĺžka: 1200 mm (lanko)
Priemer: ø 10 mm (lanko)
Podsedlová kapsička Brooks Challenge Tool Bag (Brown)
Brooks
95,00 €
77,24 bez DPH
Farba: Hnedá
Objem: cca. 0,5 L
Rozmer: 18 x 5 x 8 cm
Materiál: Prírodná koža
Hmotnosť: cca. 125 g
Držiak smartphonu KlickFix PhonePad Loop
KlickFix
30,19 €
24,54 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Rozmer: 3,8 x 11 x 6 cm
Upínanie: Suchý zips / 15 - 60 mm
Hmotnosť: cca. 80 g
Nosnosť: max. 1 kg
Zvonček mini XLC DD-M12 (Blue)
XLC
7,00 €
5,69 bez DPH
SkladomFarba: Modrá
Upínanie: ø 22,2 mm
Materiál: Plast/Mosadz
Priemer: 36 mm





































