Single Speed bicykel Cinelli Tutto Plus 2020 Cinelli
Veľkosť rámu
Popis produktu
Single Speed bicykel Cinelli Tutto Plus 2020 Plus je vysoko výkonný všestranný bicykel s urbantrackovým rámom, ktorý môžete rýchlo premieňať z messenger bicykla s predným nosičom, na závodný dráhový bicykel, alebo jedno rýchlostný crossový stroj až po nezničiteľný bicykel na dennodenné dochádzanie do práce alebo školy. Ako zvyčajne je rám vyrobený z oceľových rúr Columbus Cromor.Predná oceľová vidlica má originálny segmentový tvar korunky s možnosťou montáže predného nosiča.
Svetlosť vidlice a samotného rámu umožňuje osadiť plášte až do veľkosti neskutočných 45 mm, čo ho predurčuje na pohodlné jazdenie aj mimo asfaltových ciest.
Zadné vzpery rámu boli úplne prepracované, aby umožňovali montáž zadnej prehadzovačky, a tým zvyšovali možnosti využitia rámu. Svetlosť zadnej stavby rámu je 130 mm, takže je možné použiť aj tradičný zadný náboj.
Rám aj vidlica s očkami pre možnosť osadenia predného aj zadného nosiča a blatníkov.
Parametre
| Model | 2020 |
| Farba | Modrá |
| Veľkosť rámu | M / 54 cm, XL / 59 cm, S / 52 cm, L / 56 cm |
| Rám | Columbus Cromor |
| Vidlica | Columbus Steel 1 1/8" |
| Sedlovka | Hliníková 6061, Cinelli 27,2 x 350 mm |
| Riadidlá | Hliníkové 6061, Cinelli Flat 31,8 mm, 680 mm, zdvihnutie 15 mm |
| Grip/Omotávka | Velo Grip Rubber |
| Predstavec | Hliníkový 6061, Cinelli 31,8 mm, 6° |
| Hlavové zloženie | EC 34/28,6 | EC 34/30 |
| Stredové zloženie | BSA 68 mm |
| Sedlo | Cinelli SSM Monza Start |
| Kolesá | 28", Shining A-M3 |
| Plášť | Kenda Kwick Trax 700 x 35C |
| Kľuka | Lasco CNC 46 z. |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Kazeta/Pastorok | 18 z. |
| Reťaz | KMC Z1 |
| Predná brzda | V-brzda Tektro C-310 |
| Zadná brzda | V-brzda Tektro C-310 |
| Brzdové páčky | Tektro CL-330TS |
| Hmotnosť | cca. 10,2 kg |
| Svetlosť rámu | 700 x 45C |
| Svetlosť vidlice | 700 x 45C |
Súvisiace produkty
Zvonček klasik XLC Mingun DD-M15 Tattoo
XLC
9,52 €
7,74 bez DPH
K dispozíciiFarba: Sivá
Upínanie: ø 22,2 mm
Materiál: Oceľ
Priemer: 83 mm
Podsedlová kapsička Selle Royal Saddle Bag ICS Small
Selle Royal
22,18 €
18,03 bez DPH
K dispozíciiFarba: Sivá/Čierna
Objem: cca. 0,6 L
Rozmer: 16,5 x 8 x 6 cm
U - zámok OnGuard Bulldog Mini 8013
ONGUARD
22,50 €
18,29 bez DPH
SkladomFarba: Čierna/Žltá
Rozmer: 90 x 140 x 13 mm (š x v x ø)
Materiál: Tvrdená oceľ/Guma
Hmotnosť: cca. 1001 g
Úroveň bezpečnosti: 63/100
Duša 28" BRN Two-End Tube (28/47-622 AV)
BRN
13,00 €
10,57 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 28/47-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,5/8 x 1,1/8 / 1,75"
Materiál: Butyl
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 40 mm








