Single Speed bicykel Drag Stereo (Black/Orange) DRAG
Veľkosť rámu
Popis produktu
Single Speed bicykel Drag Stereo s oceľovým rámom.Parametre
| Model | 2018 |
| Farba | Čierna/Oranžová |
| Veľkosť rámu | 550 mm, 520 mm |
| Rám | Oceľový, zváraný, Hi-Ten |
| Vidlica | Pevná, oceľová Hi-Ten |
| Sedlovka | Oceľová, 25,4 mm |
| Riadidlá | Oceľové, Promax, Backsweep 9°, Rise 20mm , 25,4mm |
| Grip/Omotávka | Herrmans Diamond DD25B |
| Predstavec | Hliníkový, 25,4 mm |
| Hlavové zloženie | FP 801S EC41/28.6 l EC41/30 |
| Sedlo | Cox H1 |
| Kolesá | 28" |
| Plášť | Schwalbe Spicer, 30-622 |
| Kľuka | Hliníková 46 z. |
| Kazeta/Pastorok | Voľnokolo, 16 z. |
| Reťaz | YBN S410 |
| Pedál | Plastový, platforma |
| Ráfik | Hliníkový, dutinkový, Aero Profile |
| Predná brzda | RMS Fixed, U-Brake |
| Zadná brzda | RMS Fixed, U-Brake |
| Zadný náboj | Hliníkový |
Súvisiace produkty
Mini pumpa Airbone ZT-702M Supernova (Silver)
Airbone
19,70 €
16,02 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 59 g
Dĺžka: 99 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV
Zvonček mini Knog Oi Luxe Large (Silver)
Knog
39,90 €
32,44 bez DPH
Farba: Strieborná
Rozmer: 15 x 48 x 66 mm
Upínanie: 23,8 - 31,8 mm
Materiál: Nerez/Oceľ/Mosadz
Hmotnosť: cca. 46,5 g
Bezdrôtový cyklopočítač Force Diablo 11 (White)
Force
19,90 €
16,18 bez DPH
SkladomFarba: Biela
Rozmer: 68 x 44 x 12 mm
Materiál: Plast
Funkcie rýchlosti: Aktuálna rýchlosť. Priemerná rýchlosť. Maximálna rýchlosť. Porovnanie aktuálnej a priemernej rýchlosti.
Funkcie vzdialenosti: Aktuálna najazdená vzdialenosť. Celková najazdená vzdialenosť
Funkcie času: Hodiny. Doba jazdy. Celková doba jazdy. Stopky.
Držiak smartphonu T-One Shell T-BG21
T-ONE
31,57 €
25,67 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Rozmer: 7,9 x 15 x 1 cm
Upínanie: T-One adaptér
Materiál: PU/TPU
Hmotnosť: cca. 48 g




















