Single Speed bicykel 6KU Beach Bum 6KU
Veľkosť rámu
Plášť
Popis produktu
Single Speed bicykel SKU Beach Bum patrí roky medzi najpredávanejšie mestské bicykle značky 6KU! Ponuka jednorýchlostných/fixed bicyklov 6KU je cenovo dostupná, spoľahlivá, pohodlná, dobre vyzerajúca a ponúka veľmi dobrú hodnota za vynaložené peniaze. Všetky kompletné bicykle 6KU sú dodávané s prednou a zadnou brzdou. Tento bicykel je dodávaný s ráfikmi s výškou 30 mm.Parametre
| Farba | Čierna/Mint |
| Veľkosť rámu | 52 cm, 49 cm, 55 cm, 58 cm |
| Rám | Hi-Ten oceľový, TIG zváraný |
| Vidlica | Hi-Ten oceľová 1 1/8" |
| Sedlovka | Hliníková Ø 25,4 mm |
| Riadidlá | Hliníkové Riser Bar Ø 25,4 mm |
| Hlavové zloženie | A-Head Neco 1 1/8" |
| Stredové zloženie | Neco 68x103 mm, utesnené |
| Sedlo | Syntetická koža |
| Kolesá | 28" |
| Plášť | Kenda 700 x 25C, Kenda 70 x 25C |
| Kľuka | Hliníková, 46 z., BCD 110 mm |
| Dĺžka kľuky | 165 mm |
| Kazeta/Pastorok | 16 z. Fixed / 16 z. voľnokolo |
| Pedál | BMX platforma |
| Ráfik | Hliníkový 28", 30 mm |
| Predná brzda | Hliníková, cestná |
| Zadná brzda | Hliníková, cestná |
| Zadný náboj | Flip-Flop Quando 32x |
| Hmotnosť | 8,2 - 10,0 kg |
Súvisiace produkty
U - zámok OnGuard Pitbull DT 8005
ONGUARD
34,26 €
27,85 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna/Žltá
Rozmer: 115 x 230 x 14 mm (š x v x ø)
Materiál: Tvrdená oceľ/Guma
Hmotnosť: cca. 1950 g
Úroveň bezpečnosti: 83/100
Dĺžka: 1200 mm (lanko)
Multi náradie Force Hobby 11
Force
15,80 €
12,85 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Rozmer: 75 x 45 x 25 mm
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 340 g
Náradie: 7 inbusových kľúčov 2/2,5/3/4/5/6/8 mm 1 Torx kľúč T25 1 plochý skrutkovač 1,0 x 5 mm 1 krížový skrutkovač PH2 1 nitovač reťaze 6-11 st. 1 kľúč na galuskový ventil v tele nitovača
Počet funkcii: 11
Pračka reťaze Force Profi
Force
14,00 €
11,38 bez DPH
SkladomFarba: Modrá transparent
Rozmer: 135 x 55 x 65 mm
Materiál: Plast
Plášť 28" Planet Air City Color (35-622/Blue&White)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 35-622
Farba: Modrá/Biela
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Prevedenie: Drôt
Max. tlak vzduchu: 3,4 - 5,1 bar


























