Single Speed bicykel 6KU Cayenne 6KU
Veľkosť rámu
Plášť
Popis produktu
Single Speed bicykel SKU Cayenne patrí roky medzi najpredávanejšie mestské bicykle značky 6KU! Ponuka jednorýchlostných/fixed bicyklov 6KU je cenovo dostupná, spoľahlivá, pohodlná, dobre vyzerajúca a ponúka veľmi dobrú hodnota za vynaložené peniaze. Všetky kompletné bicykle 6KU sú dodávané s prednou a zadnou brzdou. Tento bicykel je dodávaný s ráfikmi s výškou 30 mm.Parametre
| Farba | Červená/Čierna |
| Veľkosť rámu | 52 cm, 58 cm, 49 cm, 55 cm |
| Rám | Hi-Ten oceľový, TIG zváraný |
| Vidlica | Hi-Ten oceľová 1 1/8" |
| Sedlovka | Hliníková Ø 25,4 mm |
| Riadidlá | Hliníkové Riser Bar Ø 25,4 mm |
| Hlavové zloženie | A-Head Neco 1 1/8" |
| Stredové zloženie | Neco 68x103 mm, utesnené |
| Sedlo | Syntetická koža |
| Kolesá | 28" |
| Plášť | Kenda 700 x 25C, Kenda 70 x 25C |
| Kľuka | Hliníková, 46 z., BCD 110 mm |
| Dĺžka kľuky | 165 mm |
| Kazeta/Pastorok | 16 z. Fixed / 16 z. voľnokolo |
| Pedál | BMX platforma |
| Ráfik | Hliníkový 28", 30 mm |
| Predná brzda | Hliníková, cestná |
| Zadná brzda | Hliníková, cestná |
| Zadný náboj | Flip-Flop Quando 32x |
| Hmotnosť | 8,2 - 10,0 kg |
Súvisiace produkty
Zvonček mini XLC DD-M01 (Black)
XLC
7,60 €
6,18 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Upínanie: ø 22,2 mm
Materiál: Hliník/Plast
Akcia
Podsedlová kapsička Brooks Challenge Large Tool Bag (Brown)
Brooks
90,00 €
73,17 bez DPH
100,00 €Farba: Hnedá
Objem: cca. 1,2 L
Rozmer: 21 x 7 x 11 cm
Materiál: Prírodná koža
Hmotnosť: cca. 200 g
Zvonček mini Knog Oi Classic Large (Copper)
Knog
20,74 €
16,86 bez DPH
1-3dniFarba: Čierna/Medená
Rozmer: 16 x 49 x 68 mm
Upínanie: 23,8 - 31,8 mm
Materiál: Plast/Oceľ
Hmotnosť: cca. 26 g
Plášť 28" Planet Air Sport (28-622/Black)
Planet Air
12,00 €
9,76 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Prevedenie: Drôt
Max. tlak vzduchu: max. 7,0 bar


























